додому Поточні новини МЗС Швеції: Санкції для влади України з боку ЄС будуть, якщо відбудеться...

МЗС Швеції: Санкції для влади України з боку ЄС будуть, якщо відбудеться силова зачистка Майдану

69

110 лютого. УНІАН. Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що в разі нових фактів політичних репресій в Україні чи силової зачистки Майдану з боку Європейського Союзу для України будуть наслідки.

Про це Більдт заявив перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів, відповідаючи на запитання, чи буде Євросоюз запроваджувати санкції проти українських можновладців.

”Важливо, щоб ми надіслали цей сигнал: якщо будуть подальші значні репресії чи силова зачистка Майдану – будуть наслідки. Ми хочемо мати справу не з батогом, а радше із пряником, але питання (санкцій) стосується перш за все насильства і репресій. Без сумніву, в разі такого повороту будуть наслідки”, – сказав він.

Більд відзначив як позитив той факт, що Верховна Рада України скасувала закони від 16 січня, які він назвав ”репресивними”.

-ads-

”Ми також бачили відставку уряду, який, чесно кажучи, був дискредитований, і це теж добре”, – додав міністр закордонних справ Швеції.

”Політичні переговори не рухаються. Ми маємо надію, що вони поновляться. Це єдиний шлях уперед. Так, це займає час і тут не може бути легкого рішення”, – сказав глава шведської дипломатії.

попередня статтяПрезидент вніс зміни до Регламенту Кабміну
наступна статтяМЗС Британії: Усі сторони протистояння в Україні мають знизити напругу, а уряд має поважати права опозиції та медіа

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я