додому Поточні новини МЗС Швеції: Санкції для влади України з боку ЄС будуть, якщо відбудеться...

МЗС Швеції: Санкції для влади України з боку ЄС будуть, якщо відбудеться силова зачистка Майдану

69

110 лютого. УНІАН. Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що в разі нових фактів політичних репресій в Україні чи силової зачистки Майдану з боку Європейського Союзу для України будуть наслідки.

Про це Більдт заявив перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів, відповідаючи на запитання, чи буде Євросоюз запроваджувати санкції проти українських можновладців.

”Важливо, щоб ми надіслали цей сигнал: якщо будуть подальші значні репресії чи силова зачистка Майдану – будуть наслідки. Ми хочемо мати справу не з батогом, а радше із пряником, але питання (санкцій) стосується перш за все насильства і репресій. Без сумніву, в разі такого повороту будуть наслідки”, – сказав він.

Більд відзначив як позитив той факт, що Верховна Рада України скасувала закони від 16 січня, які він назвав ”репресивними”.

”Ми також бачили відставку уряду, який, чесно кажучи, був дискредитований, і це теж добре”, – додав міністр закордонних справ Швеції.

”Політичні переговори не рухаються. Ми маємо надію, що вони поновляться. Це єдиний шлях уперед. Так, це займає час і тут не може бути легкого рішення”, – сказав глава шведської дипломатії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я