додому Блоги МОБІЛІЗАЦІЯ: ЛОТЕРЕЯ ЧИ ХОЛОДНИЙ РОЗРАХУНОК?

МОБІЛІЗАЦІЯ: ЛОТЕРЕЯ ЧИ ХОЛОДНИЙ РОЗРАХУНОК?

374

Тут деякі корисні ідіоти, а за їх же твердженнями відверті дебіли, намагаються змістити контекст дискусії досягнення перемоги України над окупантом та практичні кроки по наближенню до неї.

Спроба навʼязати хибний шлях досягнення перемоги – відверта робота на ворога.

Таке враження, що саме за такими критеріями їх Зеленський відбирав до себе в команду.

Ключові питання на яке військово-політичне керівництво має дати відповідь перед тим як почати планування мобілізації це: вони планують воювати людьми чи з людьми?

Як ви розумієте я за другий варіант. Томи, ми маємо повністью змінити доктрину, стратегію та тактику війни.

Результатом війни у 2023 році стало те що агресор навʼязав нам свої правила війни в якій маленька радянська армія воює з великою радянською армією. За таких умов, результат війни не важко передбачити. Не розуміти цього – злочин проти українського народу.

В чому має полягати військова доктрина?

Військова доктрина має полягати в збереженні життя і здоровʼя військових. Має бути не політика героїв, а політика переведення армії на високотехнологічне, високоточне озброєння з мінімальними ризиками для військових під час воєнних дій. Суспільство має знати скільки бійців загинуло і що призвело до їх загибелі? Які рішення прийняті для уникнення втрат бійців на фронті? Основний KPI військовому керівництву має бути поставлений – знищення живої сили противника та військової техніки і засобів враження з мінімальними ризиками для особового складу Сил оборони.

З відси виходить стратегія Бермутського трикутника. Україна має стати для кожного окупанта місцем де він зникне назавжди. Коли кожний хто забажає зі зброєю прийти в Україну усвідомить, що це квиток в один кінець, моб ресурс противника швидко розтане.

Прийняття доктрини збереження життя військових і стратегії Бермутського трикутника, змусить військове керівництво змінити тактику військових дій.

Завдання які будуть ставитись військовим керівництвом – не звільнення території, а знищення противника засобами враження та за умов, що унеможливлюють втрату особового складу.

Людей на спостережних пунктах замінять камерами спостереження, що цілодобово будуть знімати інформацію з лінії зіткнення і передавати на командні пункти управління в режимі онлайн. Людей на передових позиціях замінять автоматичні турелі із технологією розпізнавання рухомих предметів. Штурмові підрозділи будуть укомплектовані наземними платформами для дистанційного враження противника вогневими засобами, а також броньованими машинами та танками. Підрозділи БПЛА будуть забезпечені необхідними засобами враження противника. Вся лінія фронту буде забезпечена технікою РЕБ та РЕР. Тоді основним завданням військових буде обслуговування такої техніки.

І не кажіть мені про гроші! Можете порахувати скільки коштує життя загиблого. Якщо взагалі можна вирахувати життя грошима! Навіть з економічної точки зору державі вигідніше витратити кошти на захист воїнів і високотехнологічне озброєння, ніж потім виплачувати інвалідам і загиблим на війні. Чи ніхто і не збирався виплачувати?

Ну, якщо вже зайшла розмова про гроші. Маємо скерувати всі кошти на військові потреби. Такого як було минулого року, коли чиновники витратили на власний «благоустрій» майже 1 трлн. грн., такого не має бути! Це ще без захмарних зарплат, що вони собі виписують сидячи в тилу! Фактично, всі кошти, що ми сплатили у вигляді податків і обовʼязкових платежів чиновники витратили на себе коханих! Під час війни це називається мародерство! Я неготовий утримувати мародерів на державних посадах під час війни! А ви?

Саме зараз час провести люстрацію чиновників і пройти їм тест на державність. Якщо вони, люди, що дали присягу служити українському народу, не готові під час війни стати до лав Сил оборони, ми не готові утримувати їх за рахунок наших податків. Всі хто не пройде участь в бойових діях не має права керувати країною не під час війни, не після війни. Хто такої ж думки, прохання проголосувати за відповідну петицію на сайті ОП: https://petition.president.gov.ua/petition/213834

Вже після цього можна військовим починати формувати замовлення на кількість та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на відповідні військові посади. Тоді і військові, і політики зрозуміють, що їм не потрібні в армії криві, хромі, без ока або нірки, тому що вони не зможуть обслуговувати ту техніку, що знаходиться на озброєні.

Звичайно Україна не може собі дозволити повністю замінити людей на машини на фронті. Саме тут буде корисна практика, а головне репутація командирів штурмових та інших підрозділів накшталт 3ОШБр та бригади «Азов» щодо рекрутингу бійців. Армія має формуватись з морально стійких, фізично міцних і високоінтелектуальних людей. Маємо розуміти, що сусід у нас геть дурний, а світова спільнота геть не готова до знищення суцільного зла.

Тому, при формуванні майбутніх планів маємо користуватися холодним розрахунком, а не дослухатися до дебілів. Навіть якщо вони і занадто відомі широкому загалу.

Відео версія роздумів про перемогу та шляхів її досягнення, як завжди, в мене на каналі YouTube. Посилання в першому коменті (на Фб – курсив ред.)

Автор: Святослав ДУБИНА

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я