додому Поточні новини Мін’юст проведе серію круглих столів на тему вдосконалення виборчого законодавства України

Мін’юст проведе серію круглих столів на тему вдосконалення виборчого законодавства України

153

10Міністерство юстиції України протягом серпня-листопада 2013 року планує провести цикл круглих столів на тему вдосконалення виборчого законодавства.

Як повідомили у прес-службі Міністерства юстиції, заходи відбуватимуться для додаткового вивчення та обговорення зауважень і рекомендацій Європейської комісії ”За демократію через право” (Венеціанська комісія) та ОБСЄ/БДІПЛ щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів та можливих шляхів їх врахування.

Планується залучити народних депутатів України, представників політичних партій, зацікавлених державних органів, інститутів громадянського суспільства, наукових кіл, експертів Ради Європи, ОБСЄ та ЄС, засобів масової інформації.

Засідання першого круглого столу відбудеться 13 серпня 2013 року у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7), воно буде присвячене обговоренню зауважень та рекомендацій Венеціанської комісії та ОБСЄ/БДІПЛ стосовно внесення змін до Конституції України (зокрема, щодо зміни положень Конституції України (частин другої та третьої статті 76) в частині встановлених вимог до кандидатів у народні депутати України). Обговорюватиметься низка питань: можливість балотуватись на виборах особам, які мають судимість; надання можливості балотуватися в народні депутати України особам, що проживають на території України менше п’яти останніх років; надання можливості іноземцям брати участь у проведенні передвиборної агітації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я