додому Поточні новини Микола КНЯЖИЦЬКИЙ: Давид Жванія – власник каналу ТВі

Микола КНЯЖИЦЬКИЙ: Давид Жванія – власник каналу ТВі

136

4Київ. 1 квітня 2014 (Телекритика). Фактичним власником телеканалу ТВі став народний депутат Давид Жванія. Про це пише журналіст-розслідувач Денис Бігус у своїй статті для «Української правди», цю ж інформацію йому підтвердив народний депутат Микола Княжицький, у минулому – засновник та гендиректор ТВі.

«Зрештою, канал опинився в руках Давида Жванії. У приватних бесідах з журналістами він не заперечує цього і каже, що канал дістався йому вже після рейдерского захоплення, і до рейдерства він не має ніякого відношення. Жванія наполягає, що врятував канал, тому що в Кагаловського влада все одно б його забрала», – йдеться в статті.

Микола Княжицький підтвердив інформацію, що пан Жванія став новим власником ТВі. «Те, що Жванія зараз рулить цим каналом, я із цим не сперечаюся, це факт», – сказав він, додавши, що Давид Жванія з’явився «на якихось початкових етапах», але так і не пояснив, що це за «початкові етапи» і звідки йому відомо про те, що пан Жванія забрав ТВі.

Сам Давид Жванія прокоментувати ситуацію відмовився.

Нагадаємо, минулого тижня телеканал ТВі відновив ефірне мовлення на ефірних частотах, виграних у січні 2010 року на скандальному конкурсі Нацради з питань телебачення і радіомовлення, який згодом був скасований через суд за позовом телеканалів з групи «Інтер».

Як відомо, у квітні 2013 році відбулася непрозора зміна власника каналу ТВі. Новим інвестором каналу замість Костянтина Кагаловського було названо американського бізнесмена українського походження Олександра Альтмана. Згодом пан Альтман перестав називатися інвестором ТВі. Хто є новим кінцевим власником – працівникам каналу не кажуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я