Домой Текущие новости Максим БУТКЕВИЧ: Рівень расової нетерпимості в Україні зростає

Максим БУТКЕВИЧ: Рівень расової нетерпимості в Україні зростає

277

8Як заявив співкоординатор проекту «Без кордонів» Максим Буткевич, офіційної статистики злочинів, скоєних на ґрунті расової нетерпимості, у нашій державі ніхто не веде. «Ми не можемо сказати, скільки насправді було випадків за 2012 рік. У нас у країні ніхто не веде обліку статистики злочинів на ґрунті расової ненависті», – сказав Буткевич.

Водночас, за його словами, громадські організації ведуть власний підрахунок подібних інцидентів. «Неофіційну статистику ведуть громадські активісти. У нас різке зростання расизму було між 2006 та 2008 роками», — уточнив Буткевич. Потім, за його даними, відбувся спад.

«Можливо, через те, що правоохоронні органи здійснили декілька показових процесів над молодими нацистами, які вбивали людей», — припустив громадський діяч. Натомість останнім часом в Україні знову почастішали випадки насильства на ґрунті расової ненависті, наголосив Буткевич. «А зараз ми маємо повільне зростання кількості расистських нападів», — підкреслив активіст.

В Україні сформована негативна громадська думка щодо мігрантів. У деяких випадках завдяки діяльності Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Про це заявив Максим Буткевич. Зокрема, активіст зазначив, що деякі акції ВО «Свобода» завдали чимало шкоди формуванню громадської думки про мігрантів.

-ads-

«ВО «Свобода» свого часу проводила кампанію «Зупинимо міграцію – врятуємо націю», – нагадав Буткевич. За словами громадського діяча, акції тоді відбулися в усіх великих містах України.

«Вони не мали значних політичних наслідків, але сформували у громадськості думку про те, що мігрант – це страшна, небажана людина, яку потрібно «витурити», — наголосив Буткевич.

Нагадаємо, раніше лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода», народний депутат Олег Тягнибок заявив, що його політсила не є антисемітською організацією.

Джерело: newsru.ua 

Предыдущая статьяУряд пропонує затвердити Річну національну програму співробітництва Україна — НАТО на 2013 рік
Следующая статьяДефицит торгового баланса США неожиданно сократился из-за сокращения импорта нефти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь