додому ПОЛІТИКА ЛИСТ ПРИВИДА В БРУДНОМУ ПРОСТИРАДЛІ…

ЛИСТ ПРИВИДА В БРУДНОМУ ПРОСТИРАДЛІ…

24

Юрій Кірасір – прес-секретар Саші-стоматолога (Олександра Януковича) оприлюднив лист-статтю Віктора Януковича…

Заява на шести аркушах. Ниття про те “як би могло бути”, про те що “його не зрозуміли”, “його ображали та погрожували”, “незаконно позбавили посади та примусили виїхати з країни”, що він “не тримався за посаду і не мав намір знову кандидувати в президенти” тощо.

Що цікаво: – Янукович стверджує, що небезпека для державності України походить не від росії, а від Польщі.

Янукович: “Як би не було боляче про це писати сьогодні, але державність України перебуває в сильній небезпеці. Їй загрожує повне знищення… Польща пам’ятає не лише вересень 1939 року. Вона надійно береже в пам’яті березень 1923 року… Нинішнє ситуативне зближення з Польщею загрожує ситуацією, коли Україна може бути вимушена погодитися на фактичне злиття з нею, так як виникне загроза її економічної нездатності захищати свій суверенітет. Це і стало наслідком реалізації європейської мрії, за яку український народ нібито вийшов на свій останній майдан”

– з Росією потрібно домовлятися не з позиції сили. Тобто погоджуватися на всі забаганки путлєра.- Янукович звинуватив українців у тому, що вони таврували його образливими прізвиськами і не слухались його порад з-за кордону.

– Янукович натякає, що Генрі Кіссінджер “давав йому поради як домовлятися з Росією”…

– Свій лист він закінчив визнанням того, що швидше за все мирну угоду між Україною і Росією підпишуть не на користь Україні, бо вона, мовляв, уже програє. На думку колишнього президента, західні політики вже втомились допомагати Україні, а їхні виборці не хочуть витрачати бюджетні кошти на постачання озброєння Збройним силам України, бо це, мовляв, не допомагає.

НАВІЩО ЯНУКОВИЧ ВИЛІЗ ЗАРАЗ?

По-перше, росіяни справді розглядали варіант повернення Януковича в Україну після їх бліц-крігу в лютому. Його та Царьова притягли в Білорусь і вже готували до відправки на Київ. Далі, під дулами автоматів, Конституційний суд на чолі з Тупицьким визнав би незаконним рішення ВР про усунення Януковича з посади президента та повернув би його формально на посаді, з наступною передачею влади тимчасовій адміністрації. Коли все накрилося пілоткою… потреба в овощі відпала і його засунули в шухляду. Користі від Януковича більше не було, але гроші та час він не відпрацював. Ось тепер хоча б підписали його іменем писульку…

По-друге, Януковича використали для озвучування наративів, які активно просувають російські пропагандисти. Зокрема тези Кіссінджера, загрозу від Польщі та “зраду” колективного Заходу. Цільова аудиторія – вата, яка все ще є в Україні.

По-третє, лист Януковича написаний російською мовою. Власне з моменту втечі писулькі Овоча публікуються саме російською. Тому головний читач листа знаходиться в Росії. Навіть в одному бункері. Треба ж показати господарю, що цю рослину недаремно кормлять.

По-четверте, Янукович остаточно знятий з порядку денного як “номінальний” глава окупованої України. “Куда ви меня тащітє, я нічего нєхочу”… Власне в листі написано, “президентом більше бути не хочу”, в титрі вказано “президент України в 2010-2014 рр”. Крапка.

#янукович#овоч#сашастоматолог#путін#війна#росія#рашизм

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я