додому ПОЛІТИКА ЛИСТ ПРИВИДА В БРУДНОМУ ПРОСТИРАДЛІ…

ЛИСТ ПРИВИДА В БРУДНОМУ ПРОСТИРАДЛІ…

23

Юрій Кірасір – прес-секретар Саші-стоматолога (Олександра Януковича) оприлюднив лист-статтю Віктора Януковича…

Заява на шести аркушах. Ниття про те “як би могло бути”, про те що “його не зрозуміли”, “його ображали та погрожували”, “незаконно позбавили посади та примусили виїхати з країни”, що він “не тримався за посаду і не мав намір знову кандидувати в президенти” тощо.

Що цікаво: – Янукович стверджує, що небезпека для державності України походить не від росії, а від Польщі.

Янукович: “Як би не було боляче про це писати сьогодні, але державність України перебуває в сильній небезпеці. Їй загрожує повне знищення… Польща пам’ятає не лише вересень 1939 року. Вона надійно береже в пам’яті березень 1923 року… Нинішнє ситуативне зближення з Польщею загрожує ситуацією, коли Україна може бути вимушена погодитися на фактичне злиття з нею, так як виникне загроза її економічної нездатності захищати свій суверенітет. Це і стало наслідком реалізації європейської мрії, за яку український народ нібито вийшов на свій останній майдан”

– з Росією потрібно домовлятися не з позиції сили. Тобто погоджуватися на всі забаганки путлєра.- Янукович звинуватив українців у тому, що вони таврували його образливими прізвиськами і не слухались його порад з-за кордону.

– Янукович натякає, що Генрі Кіссінджер “давав йому поради як домовлятися з Росією”…

– Свій лист він закінчив визнанням того, що швидше за все мирну угоду між Україною і Росією підпишуть не на користь Україні, бо вона, мовляв, уже програє. На думку колишнього президента, західні політики вже втомились допомагати Україні, а їхні виборці не хочуть витрачати бюджетні кошти на постачання озброєння Збройним силам України, бо це, мовляв, не допомагає.

НАВІЩО ЯНУКОВИЧ ВИЛІЗ ЗАРАЗ?

По-перше, росіяни справді розглядали варіант повернення Януковича в Україну після їх бліц-крігу в лютому. Його та Царьова притягли в Білорусь і вже готували до відправки на Київ. Далі, під дулами автоматів, Конституційний суд на чолі з Тупицьким визнав би незаконним рішення ВР про усунення Януковича з посади президента та повернув би його формально на посаді, з наступною передачею влади тимчасовій адміністрації. Коли все накрилося пілоткою… потреба в овощі відпала і його засунули в шухляду. Користі від Януковича більше не було, але гроші та час він не відпрацював. Ось тепер хоча б підписали його іменем писульку…

По-друге, Януковича використали для озвучування наративів, які активно просувають російські пропагандисти. Зокрема тези Кіссінджера, загрозу від Польщі та “зраду” колективного Заходу. Цільова аудиторія – вата, яка все ще є в Україні.

По-третє, лист Януковича написаний російською мовою. Власне з моменту втечі писулькі Овоча публікуються саме російською. Тому головний читач листа знаходиться в Росії. Навіть в одному бункері. Треба ж показати господарю, що цю рослину недаремно кормлять.

По-четверте, Янукович остаточно знятий з порядку денного як “номінальний” глава окупованої України. “Куда ви меня тащітє, я нічего нєхочу”… Власне в листі написано, “президентом більше бути не хочу”, в титрі вказано “президент України в 2010-2014 рр”. Крапка.

#янукович#овоч#сашастоматолог#путін#війна#росія#рашизм

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

попередня статтяСОБОР УПЦ. “ГОРА РОДИЛА МЫШЬ”
наступна стаття94 дні ми на хвилях нашої дійсності вчимося балансувати 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я