додому Економіка Кому вигідна антиукраїнська діяльність?

Кому вигідна антиукраїнська діяльність?

196

Шановний читачу! Даний текст є радше гуморескою ніж публіцистикою. Бо писати на тему „українофобії” , що вважається професійним патріотам за кожним рогом, можна тільки зі сміхом, але крізь сльози. Автор, щоб не обтяжувати себе необхідністю ставити лапки у кожному реченні їх просто уникає, як чорт ладана.Неупереджена людина і так розуміє, що не буває ніяких проросійських чи про- ще якихось там антифашистів. Бо це суперечить сутності цього руху. Фашизм може бути „про-” якийсь. Антифашизм не передбачає наявності будь-яких геополітичних уподобаннь. За визначенням. Отакі справи.
Олесь Кириленко

Діяльність українофобів набирає нових і нових обертів. І стосовно екстремістської організації «Антифа» та її спонсорів та покровителів стають відомими все нові і нові факти. Те, що ця організація за своїм істиним змістом є глибоко антиукраїнською і ставить собі на меті знищення поряд з усім добрим на світі українського народу, зокрема. А от кому і нащо це вигідно — ще варто розібратися.


Нагадаємо, що увагу громадскості так звані антифашисти привернули до себе досить недавно — після смерті Максима Чайки [мабуть єдиний момент у тексті, з якого не варто сміятися- Олесь Кириленко]. Тоді з слів ультраправих патріотичних організацій всім стало відомо, що нападники на членів СіЧі (яка у свою чергу входить до Соціал-Націоналістичної Асамблеї) — проросійські бойовики. Ультраправі, зазвичай, говорять тільки правду тому газети та сайти почали сміливо тиражувати їхні заяви.

Бойовики-АФА, кажуть патріоти, спонсоруються російськими спецслужбами. Як посередник тут виступає інша права патріотична організація. У цієї організації є правда одна проблема. Партія «Родіна» проросійска і патрітизм у них не такий правильний, як у українських соціал-націоналістів. Цю  версію тлумачення подій в Одесі  підхопив Гарант Конституції. Він за допомогою прес-секретаря зробив відповідну заяву.

Сам же загиблий — ніякий не нацист, а націоналіст і патріот. Це зрозуміло і без перегляду інтерв”ю покійного відео. Те що він піднімає руку у римському вітанні і говорить російською… дрібниці. Органам видніше, про що варто знати Президенту, а про що не повідомляти, щоб не засмутити.

Президент наказав СБУ розібратися з антиукраїнськими антифашистами. І СБУшники з МВСниками почали боротися за національні інтереси. Для початку — фактично викрали (що свідчить про творчій і недогматичний підхід до прав людини у працівників органів слідства) людину, яка нібито могла мати зв’язок з антифашистами з іншого кінця України та добряче допитали його. А хлопці у нас в органах працюють натхнено. В той же день їм довелося антифашистського змовника терміново доправляти до лікарні. Від гострих та влучних запитаннь у того сталося щось зі спиною. Бо слово в вустах міліціянта діє, як зброя. Чи справді цей киянин мав якесь відношення до одеських антифашистів — не ясно, але обличчя у нього, мабуть, було якесь українофобське. Товариші постраждалого екстреміста навіть пробували якось притягнути міліціянтів до відповідальності за «незаконні» дії, але український міліціонер в Україні закон не порушує за замовчуванням. Хто у цьому сумнівається — теж екстреміст.

Крім того, СБУ почало проводити і аналітичну роботу. Наприклад — таки з’ясували, що організація «Антифа» існує, саме як організація і таки спосорується проросійською партією «Родіна», яка їх отримує напряму від російських спецслужб. Докази цього звичайно ж представлені не можуть бути, таємниця слідства. Незрозуміло звідки антифашисти у самій Росії і чому їх, українофобів, українофобська Влада РФ засуджує до ув’язнення. Очевидно, що „умом Росію нє понять”.

Паралельно з цим силовики опрацьовують здобуту неабиякими зусиллями базу потенційних учасників організації «Антифа» і викликають їх на бесіди. Чомусь серед запрошених на задушевні розмови опиняються активісти студентського і профспілкового руху, відвідувачі панк-концертів, футбольні фанати. Але чомусь жодного члена проросійських організацій досі не виявлено. Більш того, антифашисти все більше відхрещуються від своїх спонсорів, розказуючи щось про поганий російский імперський шовінізм. Навіть показово проводять пікети амбасади РФ. Це, зрозуміло, щоб сильніше заплутати слідчих. Вони такі хитрі.

Справжнім відкриттям для громадськості стало те, що антифашисти навіть не соромляться проводити свої шабаші у традиційно націоналістичних регіонах України. При цьому маскуючи їх під звичайні музичні концерти. Зокрема, у приміщені патріотичної організації «Просвіта». Про це заявив депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Антиукраїнським силам все ж таки вдалося провести свій «концерт», на який зібралося біля 400 екстремістів. Проте чинити погроми офісів націоналістичних організацій та руйнувати пам’ятник Степану Бандері вони чомусь не стал, вочевидь передумали чи злякалися. Треба віддати шану українським прикордонникам, що не пропустили на територію України автобус з хедлайнерами цього «концерта», гуртами, що у своїх піснях ставлять під сумнів саме існування української нації, бо про неї в їхніх текстах немає жодної згадки. Чи це не ознака українофобії? Гурти, однак, не з Росії, а з Америки і Бельгії, але антиукраїнські сили є всюди. Є ще ті хто нахабно відмовляється виконувати повстанчі та стрілецькі пісні. У патріотів зберігається іще велике поле для діяльності.

Правда, злі люди кажуть, що особлива цікавість до „Просвіти” з боку „Свободи”, пов”язана із особистісним протистоянням. Пані Фаріоні (одна із лідерів „Свободи”) , кажуть ті самі злоязикі , хотіла посісти місце керівника громадської організації, але її соратники програли і пан Мовчан і далі керує організацією. А „Просвіта” – це офіси по всій Україні, вплив і т.д. Дуже може згодитися під час виборів. А міліція і вуличні неонацисти, що їх змобілізував своєю заявою пан Сич були просто маріонетками у політичній провокації проти чинного керівництва „Просвіти”. Але, звісно, вірити цим брудним інсинуаціям ми не будемо.

Насправді, в українофобських вихватках помічений не тільки Кремль. 25.05 українська амбасада у Гельсінки була атакована бомбами з фарбою. Відповідальність за це взяли на себе тамтешні антифашисти. Зробили вони це обурившись на заяву Ющенка стосовно їх українських товарищів. Ситуація стає трошки складнішою, адже історично фіни також було притіснені Росією. Ще більш незрозуміло чому ці фіни-антиукраїнці виражають солідарність з російськими антифа, що начебто зазнали репресій. Вони ж мали б у рамках антифашистської змови зважати тільки на Україну і ігнорувати Росію. Але ми можемо сміливо припустити, що засудження Росії було зроблено, тільки щоб не так виразно проявлялась їхня патологічна українофобія. Може це тому що фіни не арійці?

А вже 03.07 у Берліні проходить акція солідарності з соціальними рухами Східної Европи, зокрема України і Росії. І там, на ряду з убитими російськими правозахисником Маркєловим та журналісткою Бабуровою, які теж симпатизували антифашистам, згадують і справедливі й виправдані дії українських силовиків стосовно антифа. До чого тут німці — ще більш складне питання. Тим паче якщо вони ставлять у один ряд українців і росіян і акцію проводять під обома амбасадами.

Можемо навести ще один жахливий приклад українофобської провокації. Ось афіша антифа-шабашу, подібного за ідеєю до івано-франківського, але ще більшого за розмахом, в Америці. Виступаючі там гурти не раз заявляли про свою антифашиську та антиклерикальну (о, Боже!) позицію. І відбувалося це все не де-небуть, а у центрі української культури. Нагадує недавній інцедент у Франківську, так? І, будьте певні, якби у всій Америці був хоч один пам’ятник Степану Бандері то його б точно понівечіли ці вандали. Бо ж для них, навіть судячи з назви гурту, немає нічого святого. Панам Фаріоні та Сичу варто звернути увагу на те, як укранофоби змогли пролізти у діаспорні організації у США та поскаржитися Бараку Обамі, ФБР, ЦРУ та Нью-Йоркському поліційному департаменту. Бо не сьогодні так завтра вони підуть невічити пам”ятник Аврааму Лінкольну та вчинять напади на офіси республіканської і демократичної партій. Не тільки Україна, але і Америка у небезпеці!

Підводячи підсумки можна зрозуміти, що тут діє міжнародна, можна навіть сказати масонська, змова проти українців. І зав’язані у ній як давній ворог української державності — Росія, так і чомусь Фінляндія з Германією та Америка з Бельгією (але тут знову ж таки можна згадати про масонів). І це щонайменше. Тому вимагаємо від СБУ і МВС розібратися у даній ситуації та припинити діяльність російсько-фінсько-німецько-американсько-бельгійської антиукраїнської організації «Антифа», а винних покарати. Суворо покарати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я