Домой Текущие новости Команда «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ» закликала виходити в місто з ПРАПОРЦЯМИ Євросоюзу і СИНІМИ СТРІЧКАМИ...

Команда «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ» закликала виходити в місто з ПРАПОРЦЯМИ Євросоюзу і СИНІМИ СТРІЧКАМИ на підтримку Євроінтеграції!

88

P03021291Київ. 22 листопада 2013 (ПолітКом). Команда Громадянського інтернет-телебачення «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ» оприлюднила свою позицію щодо розпорядження Уряду щодо призупинення євро інтеграційних процесів.

В заяві зазначається: «Євроінтеграція – це питання вибору, який визначає майбутнє для нас та наших дітей! Своїм розпорядженням, Кабінет Міністрів перекреслює надію мільйонів українців на цивілізоване життя.

Саме сьогодні, коли в нас крадуть європейське майбутнє, суспільство має висловити свою думку, незалежно від партійних уподобань.

В Євросоюзі мають зрозуміти, що вибір влади – це не вибір народу! А «влада» має це ПОБАЧИТИ!

-ads-

Вже сьогодні команда «Спільнобачення» виходить в місто з ПРАПОРЦЯМИ Євросоюзу і СИНІМИ СТРІЧКАМИ на підтримку Євроінтеграції!

Якщо ви підтримуєте цивілізований шлях України, синя стрічка (кольору прапору ЄС) на вашому одязі та авто — це прояв громадянської позиції.

І нехай до 28-го листопада весь світ побачить, який насправді СПІЛЬНИЙ ВИБІР УКРАЇНЦІВ».

Сайт www.spilno.tv всю ніч транслював в мережі події на Майдані Незалежності в Києві. Окрім того, активісти та громадські кореспонденти СПІЛЬНОБАЧЕННЯ проводять активну роботу в соціальних мережах з мобілізації прихильників євроінтеграції.

 

 

Предыдущая статьяПрем’єр Микола Азаров заявляє, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги МВФ.
Следующая статьяАндрей БОЯРУНЕЦ. Европауза. Упор на свои интересы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь