додому Соціум Київська МДА: У столиці відкрився 21 безкоштовний мовний табір

Київська МДА: У столиці відкрився 21 безкоштовний мовний табір

480

Київ. 05 червня 2015 року (ПолітКом). На сьогодні на базі столичних навчальних закладів вже відкрилися 74 табори відпочинку з денним перебуванням, які відвідують понад 5 тисяч школярів. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час засідання оперативного штабу з оздоровлення дітей.

«В столиці відкрився 21 мовний табір, які відвідують вже 1600 дітей. Там школярі можуть абсолютно безкоштовно вдосконалювати свої знання з волонтерами-носіями мови. Серед іноземних мов, які школярі можуть опанувати – англійська, німецька, французька, іспанська та іврит», – сказала вона.

В Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради пояснили, що існує два типи таборів для школярів. Перший – безкоштовний мовний табір, куди дитина може прийти на 2 години для спілкування з носіями мови. Другий – пришкільний табір, його вартість складає 550,62 грн., з них: харчування – 24,59 грн. на день; господарські витрати – 3,00 грн. на день; культурно-виховні заходи, включаючи екскурсії – 3,00 грн. на день. Триватиме такий культурно-освітницький відпочинок з 2 до 25 червня 2015 року. Групи вже сформовані, однак батьки можуть дозаписати дитину, якщо не встигли зробити цього вчасно. При цьому місце реєстрації та проживання дитини та її батьків не має значення.

З повним переліком пришкільних та мовних таборів, а також з іншої корисною інформаціює можна ознайомитись на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту за посиланням: https://don.kievcity.gov.ua/content/vidpochynok-ditey–2015.html

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я