додому Топ Новини КАВА З ГУБЕРНАТОРОМ. Новий керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації розповів про свої...

КАВА З ГУБЕРНАТОРОМ. Новий керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації розповів про свої плани та ситуацію в регіоні

19
Юрій Гарбуз, голова Луганської ОДА – керівник обласної військово-цивільної адміністрації

1 липня 2016 року Центр досліджень проблем громадянського суспільства провів перший захід з циклу «Кава з губернатором». Цього разу гостем Центру став голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій ГАРБУЗ.

Зокрема, Юрій Гарбуз зазначив, що його головним пріоритетом як керівника ВЦА є подальша інтеграція Луганщини у інформаційне, політичне, економічне та культурне поле України. Це стосується не лише звільнених територій, але і тих, що перебувають під російською окупацією.

На думку губернатора, «якщо ми хочемо повернути окуповані території в короткостроковій перспективі, то потрібно вже сьогодні боротися за думки людей, які там проживають».

«Я глибоко переконаний, що потрібно створювати інфраструктуру реінтеграції країни. Залучати людей, які вимушено проживають в так званій «сірій зоні», на окупованих територіях, до спільної діяльності, проводити наступальну інформаційну роботу. Мова йде про простих людей, які опинилися у складних умовах окупації. З ними потрібно працювати, роз’яснювати нашу позицію, надавати можливості самим пересвідчитися в тому, що російська пропаганда бреше», – говорить Юрій Гарбуз.

«Так ми ініціювали прийняття дітей з «сірої зони» та окупованих територій на оздоровлення в дитячі санаторії та табори відпочинку, ми також приймаємо абітурієнтів до навчальних закладів Луганської області. Це практичні дії, що створюють довіру. А довіра дає надію на мир», – стверджує губернатор Луганщини.

Зустріч журналістів з губернатором Луганщини Юрієм Гарбузом відбулася у вигляді відкритої дискусії в невимушеній атмосфері за філіжанкою кави в ресторані «Шато» у Києві. Формат «Кава з губернатором» організований Центром досліджень проблем громадянського суспільства в межах проекту сприяння розвитку спільнот і є частиною гранту наданого європейськими партнерами.

Центр досліджень проблем громадянського суспільства є однією з найстаріших в Україні експертних організацій. Зареєстрований як громадська науково-дослідницька організація в 1996 році. Директор Центру – Віталій КУЛИК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я