Домой Текущие новости Кабінет Міністрів схвалив проект Указу про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної...

Кабінет Міністрів схвалив проект Указу про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

158

1Кабінет Міністрів на своєму засіданні 8 квітня розглянув та схвалив проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яку пропонується схвалити Указом Президента України.

Проект Концепції було розроблено робочою групою Адміністрації Президента України, Уряду, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів Ради Європи під керівництвом М.Ставнійчук.

Проектом Указу Президента передбачається, що Кабінету Міністрів буде доручено розробити та затвердити план заходів реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Кабінет Міністрів повідомляє, що проектом Концепції запропоновано напрями проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, метою якої є підвищення якості життя людини за рахунок створення ефективної системи управління і забезпечення сталого територіального розвитку. Суть реформи полягає у розмежуванні повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, удосконаленні взаємодії між ними, подоланні проблеми, коли повноваження органів місцевого самоврядування не відповідають їх зобов’язанням та завданням. Також йдеться про передачу повноважень на місця, посилення організаційної та фінансової самостійності територіальних громад – сільських, селищних, міських. Реалізацію концепції пропонується здійснювати у два етапи: перший, підготовчий, триватиме упродовж 2013-2015 років, другий, основний — 2015-2020 років.

-ads-
Предыдущая статьяКонцепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
Следующая статьяЮрий ГАВРИЛЕЧКО: Газпром зарабатывает на Украине 600% прибыли

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь