додому Блоги Я така ж європейка, як і вони! І я хочу лате! 

Я така ж європейка, як і вони! І я хочу лате! 

160

Знайомтесь, це Іванка. Вона співачка і вона українка. Зараз вона хоумкіпер нашого простору – приймає вимушено прихищених людей. Вона невиспалась, замерзла і хоче лате.

Іванка виховувалась на європейських цінностях, гуманізму, екосвідомості та кліматичної справедливості. Вона і досі сортує сміття на 8 фракцій, не зважаючи на війну і те, що весь її світогляд летить шкереберть.

Іванка вірила в гармонічний світ, росла на ідеях миру та духовного балансу. Мінімалізму та усвідомленої розміреності.

Вона хоче лате і вважає що заслуговує на це, як і більшість таких же дівчат Берліну, Будапешту, Брюсселю, Риму та Парижу. Вона об’їздила Європейські країни і завжди вважала себе такою ж європейкою.

 • Скажи, чому вони просто не прийдуть і не захистять нас. Не втрутяться в це безумство?..
  Ми стоїмо на промерзлій кухні і чекаємо поки закипить чайник.
 • Ну вони збирають докази
 • Невже їм недостатньо цих доказів, цих 10 літніх дівчат з розірваними матками.
 • Мабуть недостатньо…
 • Знаєш, мене все життя навчали духовним цінностям, я з таким захопленням цитувала Ошо і Кастанеду, говорила про мир і гармонію, що кожне життя, кожна квіточка на планеті має значення. І ми от-от позбудемось голоду і соціальної нерівності. Перейдемо на зелену енергетику і вийдемо на новий рівень еволюції. Ми створювали центри відновлення і гармонії, де я літала на крилах магічного реалізму і співала про божественну красу природи.
  А тепер мені хочеться послати це все до біса.

Я така ж цивілізована європейка, як і вони! І я хочу лате!

Вони так багато говорять про справедливість і гуманізм. Але схоже ця справедливість і цінності людського життя, тих прав і свобод розповсюджуються лише на них. А ми десь там нижча раса на відшибі Східної Європи.

 • Скажи, де їхнє НАТО, ООН, європейські конвенції, чому вони не захищають, коли мова йде про наші життя.
 • Можливо тому, що ми не є членами НАТО.
 • То що цивілізація закінчується там де закінчуються межі НАТО. А як же громадськість?
 • Ну вони вже вийшли і висловили своє глибоке занепокоєння на мітингах, скинули донейти.
 • Скільки по 200 євро. При річних зарплатах в 100 тисяч.
 • Ну так і звільнили гаражі від зайвих речей.
 • Так перший місяць. Щось вже більше не скидають. А чим нам зараз годувати людей щодня. Гречкою і макаронами.

Мені написали, що вони не достатньо проінформовані і їм потрібно більше живих історій. Якщо хочеш я зроблю фото і напишу про наш діалог.
Напиши, бо я немаю на це сил. Я ні на що немаю сил. Мені треба займатись простором на 20 чоловік, який максимум витримує десять, який весь ламається щохвилини. І зараз приймати нових людей прямо з війни. Які плачуть і кричать уві сні на весь хостел. А де мені брати сили на відновлення! Наша кімната для йоги завалена матрасами, там тепер теж сплять люди.

Мені не треба багато. Я просто хочу лате і я хочу спати вночі в піжамі, а не в батніку. І це не каприз, це норма. В 2022 році я хочу лате. Як усі європейські дівчата. Бо я така ж європейка. Я навіть краща європейка, ніж вони.

Бо я зараз тут в Україні. Я не висловлюю своє занепокоєння, яке для них здається там однаково рівне, що зв’язаними розстріляними дітьми в Бучі, а що рівень пінки на ранковій каві.

Я не хочу такої Європи і їхньої брехливої гуманності та рівності. Це все ілюзія.
Вони однією рукою вимірюють наші викиди на планеті і хейтять нашу владу за корупцію. А іншою 8 років продають Путіну зброю і щодня досі купують його газ. Бо не готові втрачати власний добробут.

Ніхто, навіть не збирався нікуди переходити. Вони бурчать нашим біженкам, що ті порізали сир не тим ножем і він тепер втратив свій смак.
Вони такі ж раби своїх скрепів, як і той руській мір, бояться втручатись, щоб не було третьої світової. Але вони самі її зробили тут третю світову. І ми зараз тут стоїмо, і платимо цю ціну своїми життями і психікою за їхній добробут.

Бо ми тут заручники їхньої еко свідомої ідеології, у нас тут в нашому просторі немає газу. Ми палимо дровами, свічками і власним вугіллям виробляємо електрику. Ми більш еко, ніж вони собі навіть можуть уявити. Вони так бояться викидів, але тепер їхня зброя робить тут стільки викидів, що їм і не снилось.

Доброго ранку, європейці, ми з України. 🇺🇦

екопоселення #гуманізм #європейськіцінності #глибокезанепокоєння #StayWithUkraine #простежиття

Автор: Максим Залевський

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я