додому Соціум ІІ Форум з організаційного розвитку у Києві

ІІ Форум з організаційного розвитку у Києві

124

Понад 300 представників громадського сектору, міжнародних фондів та диппредставництв, органів влади, бізнесу зібралися у Києві в НСК “Олімпійський” на ІІ Форум з організаційного розвитку.

Форум з організаційного розвитку ініційовано для обговорення ключових стандартів та практик громадських організацій та зміцнення їхньої організаційної спроможності.

 

У фокусі обговорень – нові інструменти та методики, обмін кращими практиками у сфері організаційного розвитку. У ході Форуму пройшли ряд заходів (конференцій, презентацій, панельних дискусій та «круглих столів»), що працюють у сфері практичного покращення життєспроможності українських НУО.

Громадський Простір ключові небанальні меседжі намагався фіксувати у прямій Твіттер-трансляції з Форуму:

 

 

Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?
Марина Ставнійчук, заступник Глави Адміністрації Президента України: «Очевидно, що громадянське суспільство в Україні не є настільки розвинутим, настільки активним і настільки відповідальним, яке би давало можливість широкому загалу про них чути, знати, користуватися іх допомогою, спільними діями з громадянським сектором. Очевидно, скоріш за все, цим і пояснюється певний рівень непідтримки, недовіри до громадянського сектору. Але для нас з вами це скоріш не діагноз, це скоріш підстави для того, щоб ми могли вживати заходів для того, щоби міняти ситуацію у цій сфері»:

 

Зараз в Україні довіряють громадським організаціям 38% населення, а не довіряють – 34%, зазначив під час дискусії “Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?“ Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»:

 

Віктор Бронюк, голова правління Благодійного фонду “Подільська громада”, лідер гурту “ТіК”: «Я не звик чекати. Якщо є бажання сьогодні у людей щось змінювати, а таких людей є в кожному місті, кожній громаді дуже багато, то чому б не долучитися до них, і разом не зробити якусь гарну справу»:

 

Роланд Ковач, директор програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER): «Я б хотів наголосити на деяких ключових аспектах. І безумовно це стосується організаційного розвитку, для того, щоб представляти громадян. І ви вже чули від представників ЄС, що це те, щоб вони хотіли бачити тут найбільше. І хороші новини в тому, що це вже тут відбувається. Кількість політик, які змінились дякуючи усім вам»:

 

Джерело : Громадський Простір

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я