Домой Социум ІІ Форум з організаційного розвитку у Києві

ІІ Форум з організаційного розвитку у Києві

124

Понад 300 представників громадського сектору, міжнародних фондів та диппредставництв, органів влади, бізнесу зібралися у Києві в НСК «Олімпійський» на ІІ Форум з організаційного розвитку.

Форум з організаційного розвитку ініційовано для обговорення ключових стандартів та практик громадських організацій та зміцнення їхньої організаційної спроможності.

 

У фокусі обговорень — нові інструменти та методики, обмін кращими практиками у сфері організаційного розвитку. У ході Форуму пройшли ряд заходів (конференцій, презентацій, панельних дискусій та «круглих столів»), що працюють у сфері практичного покращення життєспроможності українських НУО.

-ads-

Громадський Простір ключові небанальні меседжі намагався фіксувати у прямій Твіттер-трансляції з Форуму:

 

 

Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?
Марина Ставнійчук, заступник Глави Адміністрації Президента України: «Очевидно, що громадянське суспільство в Україні не є настільки розвинутим, настільки активним і настільки відповідальним, яке би давало можливість широкому загалу про них чути, знати, користуватися іх допомогою, спільними діями з громадянським сектором. Очевидно, скоріш за все, цим і пояснюється певний рівень непідтримки, недовіри до громадянського сектору. Але для нас з вами це скоріш не діагноз, це скоріш підстави для того, щоб ми могли вживати заходів для того, щоби міняти ситуацію у цій сфері»:

 

Зараз в Україні довіряють громадським організаціям 38% населення, а не довіряють — 34%, зазначив під час дискусії “Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?“ Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»:

 

Віктор Бронюк, голова правління Благодійного фонду “Подільська громада”, лідер гурту “ТіК”: «Я не звик чекати. Якщо є бажання сьогодні у людей щось змінювати, а таких людей є в кожному місті, кожній громаді дуже багато, то чому б не долучитися до них, і разом не зробити якусь гарну справу»:

 

Роланд Ковач, директор програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER): «Я б хотів наголосити на деяких ключових аспектах. І безумовно це стосується організаційного розвитку, для того, щоб представляти громадян. І ви вже чули від представників ЄС, що це те, щоб вони хотіли бачити тут найбільше. І хороші новини в тому, що це вже тут відбувається. Кількість політик, які змінились дякуючи усім вам»:

 

Джерело : Громадський Простір

Предыдущая статьяСпостерігачі влаштували на кліматичних переговорах безпрецедентний демарш
Следующая статьяРеакція США та ЄС на призупинення євроінтеграції України (коментарі)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь