додому Поточні новини «Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті

«Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті

823

5Проект «Громадське радіо» запустив свій тестовий сайт hromadskeradio.org. Про це повідомив у своєму блозі на «Українській правді» Кирило Лукеренко.

«Сайт “Громадського радіо”, над яким ми, його команда, працювали все літо, нарешті працює – hromadskeradio.org», – пише пан Лукеренко.

 За його словами, на сайті вміщено перший подкаст «Громадського радіо», де коротко повідомляється довідкова та корисна інформація про засновників, про «Громадське радіо» 2002-05 років і Олександра Кривенка. Про тих, хто складає кістяк команди.  В записі звучать голоси деяких учасників ініціативної групи – Андрія Куликова, Наталі Соколенко, Лесі Сакади, Ірини Славінської і Кирила Лукеренка.

 «Ми пояснюємо чому ми не схожі на інші радіо – бо “Громадське радіо” бере на себе зобов’язання бути максимально незалежним від влади, політиків і власників мас-медіа. Щоби створювати для вас, своїх слухачів картину подій, не спотворену свідомо на догоду іншому інтересу, ніж ретельне, структуроване і максимально повне інформування», – пише Лукеренко.

 Цей подкаст, що доступний також на нашій сторінці у Facebook, на SoundCloud і «ВКонтакте», розпочинає нерегулярне мовлення «Громадського радіо» в інтернеті.  «Ми будемо додавати нові аудіо щотижня», – зазначає автор блогу.

 Ініціатори громадського радіо поки що не мають фінансування, працюють як волонтери, і закликають усіх небайдужих допомогти: грошима, або надати нам безкоштовні послуги чи поділитись технікою.

 «Наш тестовий сайт не ідеальний, він створювався напівпартизанськими методами, на свої власні скромні кошти і зі значною долею волонтерської допомоги. Якщо вам треба скачати файл подкасту, будь-ласка, використовуйте SoundCloud. Ми сподіваємося, що за кілька місяців зможемо розпочати більш постійне веб-мовлення на більш зручному сайті», – пише Кирило Лукеренко.

 Ініціатори проекту Громадського радіо поки що не мають фінансування, працюють як волонтери і закликають усіх небайдужих допомогти – грошима, надати безкоштовні послуги чи поділитись технікою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я