додому Топ Новини Громадська панахида за громадським діячем Володимиром Карагяуром

Громадська панахида за громадським діячем Володимиром Карагяуром

24

Київ. 07 вересня 2017 року (Політком, Віталій КУЛИК). Громадська панахида за нашим побратимом Вовою Карагяуром відбудеться 8 вересня 2017 року о 15.00 в приміщенні «Українського дому» (Європейська площа) у Києві. Ховати Володю будуть в Одеській області.

Я знав його з 2013 року. «Міністр-каністр» літературних та мистецьких фестивалей, тотем «Студентської республіки», майданівець, стрімер SPILNO.tv, однин з перших політв’язнів Грушевського (йому загрожувало до 15 років позбавлення волі за організацію заворушень), політичний консультант, інформаційний волонтер та журналіст. Скрізь, де він працював – це було яскраво, бурхливо, святково!

Вова любив пригоди, вино, дівчат, сир фету, швидкість, болгарські страви та знову пригоди. Він часто їх знаходив на свою… Створював труднощі, а потім героїчно їх долав.
Він дуже поспішав жити. Так поспішав, що життя за ним не встигало… І одного разу він надто вирвався вперед…

Загинув наш Володя за 10 днів до свого 34 річчя!

Триває збір грошей на похорони. Ось картка мами Володі: 4149 6258 0555 9133 Приват. Карагяур Клавдія Григорівна. Сина не повернеш, але це була б хоч якась допомога родині.

І ще: Ми з друзями були на місці трагедії на на трасі Ковель-Київ поблизу села Масевичі на Рівненщині. Прокляте місце в кілька кілометрів. Лише за останні кілька місяців – 19 смертей. Їдеш і на узбіччі хрести та обеліски, як на кладовищі… Лісовози та фури зробили на дорозі невеликі колії, які під час дощу не видно. Коли колесо потрапляє в ці колії на великій швидкості, авто відчутно підкидає. Так трапилося і цього разу. Тільки на зустрічній смузі виявився гружений лісовоз…

Приходьте до “Українського дому”, побажаємо Вові гарної дороги в інші світи!
відзначтесь тут, будь-ласка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я