Домой Политика Ера олігархів в Україні закінчується — Мостова

Ера олігархів в Україні закінчується — Мостова

98

Йдуть люди, які прийшли в політику з бізнесу 90-тих — Мостова

Ера олігархів в Україні закінчується через зношування засобів виробництва, на яких вони збудували свій капітал, розповіла в інтерв’ю НВ головний редактор українського тижневика Дзеркало тижня та авторитетний аналітик Юлія Мостова.

«Хто прийде після них — велике питання, яким ніхто не поспішає задаватися. А відповідь потрібна швидко, тому що олігархи — не лише корупція і монополія. Це мільйони робочих місць, дотація найбільш рейтингових ЗМІ; практично всього спорту. Також це благодійні внески в медицину, фінансування основних політичних партій, величезні групи людей різних професій, які реалізують олігархічні проекти або обслуговують їхнє виробництво. Проблема українського олігархату в тому, що, образно кажучи, якщо разом відстригти голову, то розвалиться і все тіло. Я не знаю, як з цим бути, але не бачу серйозної дискусії щодо пошуку відповіді», — сказала Мостова.

За її словами, йдуть люди, які прийшли в політику з бізнесу 90-тих, які сформувалися в особливій моралі, «де треба було рвати, гризти і ходити по трупах».

-ads-

«Вони аморальні не тому, що багаті. Вони багаті, тому що аморальні. Їхня нездатність управляти державою з нинішніми викликами очевидна. А ми котрі вибори поспіль віримо, що вовки можуть стати пастухами», — розповіла Мостова.

Вона вважає, що люди, які йдуть на зміну нинішнім олігархам, поки ще не в змозі впоратися з викликами.

«Вони вже читають The Economist (авторитетний британський журнал) і бачили вітрини європейських демократій. Але вони ще не розуміють, як працює державна машина. Теорія і практика — різні речі. Політик — така ж професія, як лікар. Оперувати може фахівець, а не просто хороша людина. Необхідно у стислі терміни створювати школи кадрів, проходити інтелектуальне змужніння, протистояти спокусам. Втім, і перше, і друге ріднить спільна національна хвороба — тотальна, патологічна самовпевненість», — підсумувала Мостова.

Джерело — https://nv.ua/ukr.html

Предыдущая статьяТриумф Армии освобождения Косова на внеочередных парламентских выборах
Следующая статьяОШИБКИ ВУКОВАРА.НУЖНО ЛИ УКРАИНЕ ИХ ПОВТОРЯТЬ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь