додому Поточні новини Die Welt: У дебатах про Україну з’явилася перспектива членства у ЄС

Die Welt: У дебатах про Україну з’явилася перспектива членства у ЄС

71

Київ. 5 лютого 2014 року (Тиждень). Зближення та зміни дозволять західним державам і Україні вийти з того глухого кута, в якому вони застрягли разом. Про це пише німецьке видання “Die Welt”.

“Новий раунд дебатів щодо України розпочався повідомленнями з Брюсселя. Вони звучать майже як відлуння слів міністра закордонних справ Угорщини Яноша Мартоньї, який заявив на вихідних (1-2 лютого) під час Мюнхенської безпекової конференції: “Ми всі недооцінили міць європейського прагнення українців. Ми повинні надолужити втрачене”, – пише видання.

У цьому раунді дебатів також як стимул для України з’явилася і перспектива членства в ЄС. Про неї вже говорив навіть комісар ЄС з розширення та політики сусідства Штефан Фюле.

Як зазначає Die Welt, найкращою пропозицією у фінансовому плані, яку може зробити ЄС, є відкриття для України найбільшого єдиного ринку у світі.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр схвалив такий план.

Якщо буде знайдено політичне рішення, “то потрібно й надалі піклуватися, щоб важкий шлях наприкінці не завершився економічною катастрофою”, вважає міністр.

“Зближення і зміни водночас – це те, що дозволить західним державам і Україні вийти з того глухого кута, в якому вони застрягли разом”, – вважає видання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я