додому Поточні новини Подальше надання кредиту Україні з боку РФ залежатиме від нового Кабміну –...

Подальше надання кредиту Україні з боку РФ залежатиме від нового Кабміну – голова комітету Держдуми у міжнародних справах

146

Москва. 5 лютого 2014 року (УНІАН). Подальше надання кредиту Україні з боку Росії залежатиме від нового уряду. Про це голова комітету Держдуми у міжнародних справах Олексій Пушков заявив на прес-конференції в Москві.

”Що стосується долі наступного траншу в 2 млрд дол., то Росія заявила, що ми продовжуватимемо умови нашої домовленості, але ми маємо зрозуміти, що буде з українським урядом і кому ми даватимемо ці гроші. Як ви знаєте, зараз ситуація не зрозуміла – опозиціонерам було запропоновано увійти до уряду, вони відмовилися і вимагають нових виборів”, – сказав Пушков.

”Я не можу виключити, що фінансування України залежатиме від наявності стабільного і дієздатного уряду. Давати гроші незрозуміло куди і незрозуміло кому – абсолютно неможливо”, – наголосив він.

Пушков зазначив, що якщо уряд України ”обвалиться” остаточно, то виникає питання, кому ми переказуватимемо гроші. За його словами, Росія виконуватиме свої домовленості за умови, що українська сторона також їх дотримуватиметься.

”Домовленість складається з двох частин: ми даємо гроші при тому розумінні, що Україна продовжує з нами економічне співробітництво в тих сферах, в яких воно відбувається. Якщо новий уряд зробить таку саму заяву, то Росія не переглядатиме вже ухвалене рішення”, – наголосив він.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я