додому Топ Новини ЧИ Є В УКРАЇНІ ПРАВОСУДДЯ? В СЕРЕДУ ЗНОВУ СУДИТИМУТЬ АНАТОЛІЯ ГРИШКА

ЧИ Є В УКРАЇНІ ПРАВОСУДДЯ? В СЕРЕДУ ЗНОВУ СУДИТИМУТЬ АНАТОЛІЯ ГРИШКА

121

23 червня, в середу, о 14.00 в першій залі Апеляційним судом Вінницької області відбудеться розгляд справи Анатолія ГРИШКА. 

Нагадаю, що його судять за те, що не дав себе убити в 2017 році. Подробиці справи можна почитати тут – 7 РОКІВ ЗА ТЕ, ЩО НЕ ДАВ СЕБЕ УБИТИ. СПРАВА АНАТОЛІЯ ГРИШКА.

Якщо коротко, Гришко, будучи сам інвалідом дитинства по зору, захищав своє життя у себе в будинку від п’яного нападника. Захищав не вогнепальною зброєю, а дрючком – першим що потрапило в руку.

Анатолій пройшов усі кола пекла. Історія тягнеться вже 5 років. За цей час він вже відсидів 5 місяців у колонії. Місцеві суди, що знаходяться під контролем помісних зарваних князьків, з якими Гришко постійно веде боротьбу в с. Качанівка, Хмільницького р-ну Вінницької області, тричі виносили йому незаконний обвинувальний вирок, не враховуючи покази свідків, експертизи та здоровий глузд.

У справі Гришка вже було винесено постанову Верховного Суду, щодо неправомірності рішень суду першої інстанції та апеляції. “ВИСНОВКИ СУДІВ ПЕРШОЇ ТА АПЕЛЯЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ КВАЛІФІКАЦІЇ ДІЙ ГРИШКА А.П. ЗА СТ. 124 КК УКРАЇНИ Є ПЕРЕДЧАСНИМИ, а тому суд касаційної інстанції дійшов висновку, що судові рішення ПІДЛЯГАЮТЬ СКАСУВАННЮ з призначенням нового розгляду в суді першої інстанції”.

Але для Хмільницькому міськрайонного суду Вінницької області – Верховний суд не авторитет! Там знову пішли на службовий злочин та винесли чергове обвинувачення щодо Гришка.

Тепер, у середу, 23 червня, справу знову слухатимуть в Апеляційному суді Вінницької області. 

Я просив би суддів, які будуть розглядати справу Анатолія Гришка, уважно ознайомитися з рішеннями про самооборону, де людей цілковито виправдали, а також з ось цим рішенням колегії суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 16 березня 2021 року. 

На відміну від історії Гришка, у цій справі фігурує вогнепальна зброя та постріл на випередження, який судді ВС кваліфікували як (УВАГА!): “смерть потерпілому заподіяв, перебуваючи у стані необхідної оборони, з метою ВІДВЕРНЕННЯ нападу озброєної особи”.

Анатолій не стріляв, а лише захищав своє життя за допомоги дрючка у себе в помешканні, вночі, обороняючись від озвірілого мажора. ЩО ЦЕ Є ЯКЩО НЕ “НЕОБХІДНА ОБОРОНА”!?

Я також звертаюся до правозахисників, громадських активістів, журналістів, політиків – ПІДТРИМАЙТЕ Анатолія ГРИШКА в залі суду! Не дайте своєю байдужістю знову засудити невинного! Зупинимо судове свавілля разом!

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я