додому Топ Новини БАНКРУТСТВО “РОЖЕВИХ” ПУТІНІСТІВ. ТЕПЕР ВЖЕ ОФІЦІЙНО

БАНКРУТСТВО “РОЖЕВИХ” ПУТІНІСТІВ. ТЕПЕР ВЖЕ ОФІЦІЙНО

62

Фонд Рози Люксембург (Rosa-Luxemburg-Stiftung), пов’язаний з німецькою партією Die Linke, опублікував текст з промовистою назвою “МИ БУЛИ НЕПРАВІ”.

Мова йде про майже покаяння за українофобську та пропутінську політику цієї партії.

в заяві йдеться, що “ця “війна агресії з порушенням міжнародного закону не може бути виправдана жодним чином. Росія має негайно припинити військову активність, погодитися припинити вогонь та повернутися за стіл переговорів.” Російський напад є чистим імперіалізмом…”

Фонд Рози Люксембург навіть самокритично визнав, що “відомі вчорашні реалісти стають корисними ідіотами сьогодні”.

Фонд відверто пише, що їх ідеологічний курс, вся зовнішня політика зазнали краху: “Важко повірити: Росія знову ворог Германії. І це провина Володимира Путіна. Жодний німецький уряд не може прийняти те, що країна в Європі просто захоплює інші країни. Разом із декларацією уряда Олафа Шольца 27 лютого 2022 Германія увійшла в нову еру міжнародної політики. Військова міць, енергетична незалежність, менша залежність Європи від політики захисту США – все це витяги зі старих методичок німецької політики. Як казав Ленін, існують тижні, що варті десятиліть. За ніч Путін перетворив НАТО у східній Європі на те, про що навряд чи хотіли б думати ліві: антиімперіалістський захисний альянс”.

Такий розворот в Die Linke стався після того, як з партії прибрали путінську маріонетку Оскара Лафонтена, ізолювали Сару Вагенкнехт та зашкварених російських агентів, після того як партійне керівництво одноголосного засудило російську агресію…

Тепер ми розуміємо швидке переобування наших доморощених “рожевих” промосковських “пацифістів”, різних грантових політемігрантів і, навіть, такої підстилки Кремля як боря кагарліцкій.

Патрон змінив позицію. Якщо не наслідуєш його – жодних грантів не буде. А російське бабло вже закінчилося, настав час санкцій та жорсткого візового режиму. Тому всі ці “комонси”, “політкритики”, мовчани та ін засудили Рашку згідно лінії партії:)

Але нахуй стосується не лише корабля, а всього російського та проросійського, разом з рожевими пацифістськими соплями Фонду Рози Люксембург.

текст на сайт Фонду – https://www.rosalux.de/en/news/id/46118/we-were-wrong

переклад та коментар на сайті Нігіліст – https://www.nihilist.li/2022/03/27/fond-rozi-ljuksemburg-viznav-pomilkovist-svoiei-politiki-v-ukraini-dali-bude/

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я