додому Поточні новини ATLAS WEEKEND 2016

ATLAS WEEKEND 2016

28

Київ. 26 червня 2016 року (ПолітКом, Діма ВОЗНИЙ). Цього літа ми маємо вирішити для себе важливе питання. Насправді кілька – як зробити так, щоби не думати про політику пару днів, що саме встигнути відвідати на ВДНГ з 8 по 10 липня та як бути в трьох місцях одночасно… Зрозуміло, останнє не можливе, все інше – можна вирішити…
Організатори ATLAS WEEKEND люди хороші, але… І до цього «але» ми ще будемо повертатися багато разів. Минулого літа Київ був просто перенасичений різними фестами. Особливо запам’ятався уїк-енд, коли в столиці одночасно проводилося чотири музичні акції на різних сценах. Їх проблема інколи полягала в рівні організації, інколи в рекламі, інколи в погоді…Та кожен зміг знайти собі те, чого в той момент бажала душа – рок чи хіп-хоп, джаз або етно.. Були і фести з історією. Та ж «Країна мрій», наприклад. Але! Єдиними подіями, про які згадували і надалі, був концерт ОЕ на Олімпійському. Ну, і перший ATLAS WEEKEND 2015…
Концерт ОЕ на стадіоні вже відбувся. Та, я впевнений, цього року згадуватимуть саме другий ATLAS WEEKEND. Бо такого ще не було. Бо такого в Києві ще не було! Бо такої кількості сцен одночасно в Києві ще не було! Бо такої кількості виконавців в Києві… Ну, ви зрозуміли…
ATLAS WEEKEND 2016 – фестиваль для всіх, хто любить музику. Будь-яку музику. Це фестиваль для лінивих і для снобів. Але в першу чергу цей фестиваль для тих, хто пропустив останні тематичні заходи, на кшталт «Джаз Коктебель» та інші.
Скажіть «дякую»! Вони всі будуть тут, в Києві! А також, всі ті, кого більшість, мабуть, давно хотіли послухати, та вони або не приїжджали в Україну, або у вас не було часу на них сходити. І тут ще одно «але» – як на всіх встигнути?
Тож ось, що відбудеться в Києві цього літа:
Головна сцена: Kwabs, Apocalyptica, GusGus, Nneka, TheSubways, Dirkschneider, Yoav, RoyalRepublic, Машина Времени, Аквариум, Сплин, Нино Катамадзе, Иван Дорн, Noize MC, Бумбокс, Друга Ріка, BRUTTO& Ляпис, Jamala, 5’nizza, MONATIK, Pianoбой, Onuka, TheManeken, O.Torvald, TheErised, Валентин Стрыкало, Сергей Бабкин, TheRetuses, Bahroma, Mgzavrebi, Вагоновожатые, Антитіла, С.К.А.Й., Один в Каное, SunSay, Мария Чайковская та інші.
Мало? Давайте подивимось на «Фестивалі в Фестивалю»:
Сцена фестивалю «Країна Мрій» (протягом всього фестивалю): «ВоплиВідоплясова», «ДахаБраха», «Астарта», Христина Соловій, TheDoox, Rock-H, «ЙорийКлоц» та інші.
Хип-хоп сцена (8 та 9 липня): «КаспийскийГруз», «Курган и Агрегат», ТО «СтольныйГрад», Anacondaz, Кравц, Murovei, Жак Энтони, Антоха МС та багато інших.
Сцена фестивалю «Джаз Коктебель» (10 липня): RedSnapрer, TheTigerLillies, кабаре-бэнд «Серебрянаясвадьба», PUR:PUR, та гості з ГрузіїLoudspeakers, інді-відкриття цього року Zetetics. Спеціальний гість – вокалістка знаменитого британського гурту Kosheen Sian Evans.
Арт-сцена: Сцена для шанувальників театру, тихих акустичних уяв і хорошої літератури. Виступати тут будуть Ес Соя, Ах Астахова, театр Леся Подерв’янського і багато інших.
Ну, і для справжніх гурманів – Арт-резиденція ГогольFest. Спецільно для ATLAS WEEKEND новий дуже цікавий проект Влада Троїцького «НепрОсті». А далі просимо в світ абстракції і всього того, з чим асоціюється ГогольFest, оригінальні інсталяції, кінопокази, перформанси, театр…
Таким чином, повертаючись останній раз до «але» – як бути одночасно усюди? Не знаю.. Знаю одне – на фестиваль треба йти!
Офіційний сайт фестивалю: atlasweekend.com
Jazz2
Jazz3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я