додому Економіка Арсеній Яценюк вимагає від НКРЕ штрафувати і позбавляти ліцензій облгази, які не...

Арсеній Яценюк вимагає від НКРЕ штрафувати і позбавляти ліцензій облгази, які не забезпечують громадян безкоштовними лічильниками

195

Київ. 27 травня 2015 року (ПолитКом). «Вимагаю від Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг відбирати ліцензії і штрафувати ті облгази, які не виконують свою функцію і не забезпечують безкоштовно лічильниками громадян України», – підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 27 травня. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Глава Уряду нагадав, що декілька разів давав доручення Міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину «з приводу того, щоб облгази нарешті почали ставити лічильники за свої кошти, як це передбачено законодавством».

«Наша відповідь на ринковий рівень цін і тарифів в енергетиці – це субсидії та енергоефективність. Ці відповіді ми повинні дати до кінця поточного року. Менше споживання енергетики і оплата тільки за ту послугу, яку ти отримуєш», – підкреслив він.

Глава Уряду наголосив на необхідності того, аби «бажання запровадження субсидій і надання допомоги громадянам було не тільки на рівні Кабінету Міністрів України, а спускалося вниз»: «Будь-яка хороша ідея, яка з’являється нагорі, вбивається її невиконанням внизу. Люди сприймають не те, що ми тут говоримо, а те, як вони прийшли в службу соціального захисту, облгаз чи обленерго».

«Нам треба змусити нашу державну службу і тих людей, які виконують функцію по допомозі малозабезпеченим та призначенню субсидій, ставитися до людей по-людськи. В реформу ніхто не повірить, якщо люди не відчують її на собі», – сказав Арсеній Яценюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я