додому Блоги 83 дні і 8 років ми захищаємо право бути

83 дні і 8 років ми захищаємо право бути

38

З новим днем, мої любі
83 дні і 8 років ми захищаємо право бути

Такі радісні і гіркі новини, що вдалося врятувати кілька десятків наших важкопоранених з Азовсталі!
Це таке щастя! Це так мало!💔
Дякую всім причетним, що зробили це.
Зробить, будь ласка ще більше, врятуйте всіх, хто лишився!

Я весь час думала, що нам судилося жити в страшні часи війни.

А сьогодні зрозуміла, що всі наші борці на незалежність, що віддавали свої життя століттями, щоб тільки наблизити можливість існування вільної України, бо навіть на горизонті не було видно реальності цієї мрії, були б щасливі жити ці 30 років. І зараз зі зброєю, як воїни, з пером, як письменники чи журналісти, з авто чи інтернетом, як волонтери з легким серцем і “Ой, у лузі червона калина” відстоювали не примарну мрію, а демократичну, досить розвинуту, вільну країну.

Так само, як робимо це ми.
Тобто, я думаю, ми стали гідні своїх предків не тільки, як демократичне суспільство, а і як воїни світла.

Росіянська пропаганда створила з нашого Майдану страшилку, з якої начебто виходить смерть, розруха, бідність, слабкість.
Вони думають, що створили щеплення від революції і вільного висловлювання народом своєї незгоди з владою, наче покарання за незгоду.

А насправді, з відрази до вільного життя вони створили у себе в країні тотальний страх, що виливається в озлоблення і ненависть, в пусті душі, що легко наповнити гноєм будь-якої пропаганди і схваленням звірячих гвардій.

І не побачили, що у нас саме в майданах відродився справжній голос крові. Від Майдана до Майдана ми стриміли Волю і Любов.

Саме на майданах кувалася незламність наших воїнів, могутність наших волонтерів, відданість наших матерів, сміливість наших дітей.

Ми навчилися приймати рішення, а росіяни – приймати долю.

І вони зжеруть себе самі, коли ми їх переможемо і заженемо назад у їхнє жалюгідне болото. Після всього, що вони зробили тут, вони будуть самі себе боятися, один одного зневажати і відчувати огиду. Жінки до чоловіків, діти до батьків, чоловіки до життя.

А ми будемо обійматися, любити, садити, сіяти і будувати. Мандрувати світом і приймати світ у гості. Перша зустріч он вже призначена – Евробачення.

Це неймовірне фото, що наповнило вчора наші стрічки так яскраво змальовує благословення, напоєння світлом Любові, сили Всесвіту українського Воїна.

Нехай живуть захисники Маріуполя 🙏
Тримаймося і наближуємо перемогу разом з ЗСУ!
Обіймаю вас, мої любі ❤️
Все буде Україна!💙💛

extraction_the_military_of_Mariupol
saveazov

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я