додому Блоги 54 дні зі зла і болю ми робимо Добро і Любов 

54 дні зі зла і болю ми робимо Добро і Любов 

32

З новим днем, мої любі
54 дні зі зла і болю ми робимо Добро і Любов

Як ви, друзі?
Вся Україна під ударами. Кожен з нас. Немає безпечного міста в моїй країні для українців, а за кордоном немає дому. Залишились вдома близькі серцю люди і це відбирає сили, це стискає серце.
Розділені серця, розламані життя.

Мої сильні і життєлюбні співвітчизники!
Я захоплююсь вами, вашою здатністю робити з уламків життя достойні наслідуванню всім світом приклади самовідданості і віри.

Навіть якщо сьогодні ви не відчуваєте в собі сили, повірте, ви сповнені нею, бо ви пов’язані зі спільним полем Любові всієї України і тепер вже і всього світу.

Ваша сила з вами, навіть якщо у вас поки що не вистачає сили піднятися з ліжка, або подивитися на себе у дзеркало. Вона просто чекає, поки ви потягнетесь за нею крізь ваш біль, безсилля, сум, розпач. А ви потягніться до себе в саму вашу суть. Зазирніть всередину вашого досвіду. Хто ви там? Побачте, відчуйте. Ви жінка, чоловік, дитина, мати, онук, творча особистість, тендітна крихітка, пристрасна людина, філософ, професіонал, хазяйка, садівник. Відчуйте себе справжнього під шаром війни. Треба спертися на себе, віднайти ту внутрішню опору, що тримала вас досі, що зробила вас тим хто ви є.

А потім потягніться ще глибше і під тим, хто ви є, одразу буде ваша самість, що з’єднує вас з усім у Всесвіті через Любов.
І от тоді ви відчуєте цю всю силу, що чекає на ваш дотик.

Вперше з 24.02 мій чоловік був вдома так довго, аж цілий уік-енд.
Ми навіть говорили мало, бо важливо було не думками чи новинами обмінятися, а відчути присутність. Присутність близької людини поряд, тут, у Всесвіті.

Невизначеність нашого життя зтирає контрастність навколишнього. Приглушує кольори і звуки. І щоб відчути глибину потрібна дія. Крок, думка, дотик, визначеність. Тоді виникає гострота відчуття життя.

Продовжуємо вірити у наші героїчні #ЗСУ, що стільки втіхи нам подарували останніми днями! Донатимо на зброю і захист, наближуємо нашу перемогу!

Обіймаю вас, мої любі ❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт від #ОляГайдамака

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я