додому Блоги 40 днів жахіття, гніву, болю і невимовної любові

40 днів жахіття, гніву, болю і невимовної любові

24

З новим днем мої любі.

40 днів жахіття, гніву, болю і невимовної любові.

Низький уклін і дяка нашим #ЗСУ, що життям своїм закривають наші міста і села. Найперше, найголовніше – наші живі. Всі, хто вижили – вас обіймає вся країна.

Допомагаємо, лікуємо, підтримуємо. З усією своєю глибиною любові і прийняття. Всіх закатованих оплакує весь світ. Наша пам’ять буде довгою, а розплата за відібране життя неминучою. Буча. Вчора увесь день. Ворзель, Ірпінь, Гостомель. Не можу дихати, як думаю про Маріуполь! Боже, збережи людські життя! 🙏❤️

Що сталося з людиною, що обирає життя без роздумів, без жалю, без сорому, без серця? Як саме людина перетворюється на неживе створіння, розлюднене і відразливе? Чи може пропаганда відібрати світло любові і наділити людину мерзенністю? Чи це віра і вибір кожної людини?

Коли людина зустрічає сильного духом, то відчуває захоплення і бажання бути поруч і роздивитися яскравість душі.

А коли маленька людина зустрічає таку велич, то намагається знищити це світло, щоб на тлі сильного духом не виглядати жалюгідним.

Вбивці російської армії вважають себе безкарними, бо в руки і в голову їм вклали ненависть і злобу до всього інакшого. Їм дали благословення не тільки їхня влада і церква, а кожна російська жінка, що заохочувала і очікувала кривавих дарунків.

Нестримна злоба і жорстокість знайшли вихід у катуванні тих, хто сильніший без зброї, тому їм довелося зв’язувати руки. А цей нелюд же прийде додому. І принесе з собою у свій дім своє нікчемне, заплямоване кров’ю життя і свою прокляту душу. І вже не вдасться, як колись, розповідати про героїзм і самовідданість.

Бо весь світ бачить і покаже кожному росіянину їхню ницість, звірства, боягузливість і мародерства. Російський солдат – мерзенний, слабкодухих кат.Російський солдат прийде з війни і цими кривавими, вонючими руками обійме свою дитину.

Російський солдат ляже у ліжку і увійде в російську жінку зі своїм гнилим сім’ям, зараженим прокляттям самої землі і неба. І не буде світла в їх любові, бо морок в проклятих душах орків втопив світло в крові невинних.

А буде тлін, смерть і вічна мука.Ми не потонемо в ненависті до вбивць, бо нам ще любити і країну будувати. Нам лікувати рани тих, хто вижив! А ненависть може поглинути обидва світи. Потрібно ненависть перетворити на холодний Гнів, що знає що робити і як цього досягти. Гнів дає силу, а ненависть затьмарює розум. Якщо ти хочеш помсти, рий одразу дві могили, Конфуцій.

Не помста нам потрібна, а міжнародний суд!Не вбивство у підворотнях, а світовий гучний процес над кожним військовим злочинцем росії.

Важливе жорстке і неминуче покарання, бо нам потрібно не допустити таке знов! Ніколи знов! Ми надія світу, ми серце Відродження!

Обіймаю вас, мої любі, всім серцем ❤️Все буде Україна! 💙💛Десь загубила автора арту, підкажіть, хто впізнає, будь ласка.

Автор: Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я