додому Блоги 38 днів зламаного життя країни 

38 днів зламаного життя країни 

57

З новим днем, мої любі
38 днів зламаного життя країни

Така тиша була вчора, наче ми потрапили у часову бульбашку. І все, що в новинах, то лише далекий і не справжній сон.
Адже наша реальність тепер війна. За місяць незламності ми це відчули. А якщо тиша, спокій і в магазині свіжі овочі – це просочування паралельного світу, де немає війни.
Але я знаю, що це не кінець. Що нам все ще потрібно з усіх своїх сил наближувати перемогу і підтримувати #ЗСУ.
Бо ще є Маріуполь. І Суми, і Сєвєродонецьк, Буча, Ворзель, Гостомель, Ізюм. Є ще Крим. І Донбас.

Ми багато розмірковуємо, що для нас перемога. Для мене точно не достатньо припинення вогню. Бо окупант ще викрадає і катує людей, бо ще не розібрані завали і не врятовані люди. Бо стільки міст і сел у гуманітарній катастрофі. І однією рукою орки дають шоколадку дитині, а іншою катують матір на очах цієї дитини.

Ми ніколи не пробачимо. Не в цьому житті. Нам потрібно вигнати і покарати цих орків. А потім лікувати рани війни на тілах, у душах і землі нашої країни.
В нас багато роботи. Тримаймося і тримаємо тих, хто поруч. Так, як вміємо лише ми, українці. В якій би країні ми не були зараз – ми наближуємо перемогу.

Я зізнаюся вам, мої любі. Я не можу плакати. Сльози ріжуть уламками криги моє горло, вони застилають мої очі. Але це все. Гнів і біль не дають їм пролитися.
Я чекаю перемоги ще й для того, щоб піти у мій Ліс і там під моїм синім небом віддатися чистому плачу. І очиститися.
Але я не знаю коли можна буде піти до лісу. Коли всі дарунки війни знешкодять.
Тоді я просто стану навпроти нього і буду дихати з ним одним повітрям, в єдиному ритмі, в єдиному полі Любові, що лине крізь усе, що єднає усе.

Мені казали, що я схожа на жабку з мему сивої давнини, може хтось пам’ятає. 🙂 Вона тримає за горло чаплю і не дає себе проковтнути.

Я завжди знаходжу те, чого не бачать інші. І для себе, і для інших. Якщо ви не можете знайти для себе чогось важливого, відшукати для себе сенс, зневірилися, якщо вам потрібна підтримка – пишіть мені. В мене є. Або знайдемо. ❤️

Обіймаю вас усім серцем, мої любі!❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт неймовірна Оля Гайдамака

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я