додому Блоги 35 днів як світ дізнався, що ми герої 

35 днів як світ дізнався, що ми герої 

9

З новим днем, мої любі.
35 днів як світ дізнався, що ми герої

Стільки навкруги героїв. Жінки і чоловіки, діти і тварини. Вчора люди робили перекличку у фб по Україні, до кого прилетіли вже журавлі/бузьки. 🙂 Так тепло від цього на душі і страшно за них. Вони ж прилетять, вони ж, як і наші українці, хочуть Додому. Хто молиться, помоліться і за них, мої любі 🙏
А ви вже зустріли журавлів цієї весни, друзі?

В новинах вразила жінка, що молилася під час атаки орків і її поранило наскрізь через обидві руки. І вона просто, з якоюсь завзятою впертістю, без особливої драми розповіла про це.
А потім додала, що оплакувати мізинці вона не буде.
Це ще один герой України! ❤️

Новини з перемовин всіх тривожать. І я розумію, що не можуть переговори з ворогом бути легкими. І не можуть бути в списку тільки радісні для нас пункти. Інакше цей договір не буде підписаний.
І коли кажуть “за що було стільки смертей” їм відповідають “є ще Маріуполь, який потрібно рятувати”. А ще Піски. І серце розривається.
Є ще стільки роботи для наших героїв з #ЗСУ і ТрО, волонтерів і медиків.

Саме їхня робота і підтримка світу, що сильніша якраз через стійкість наших сердець і нашу єдність, дає змогу тримати сильні позиції не тільки на фронті, а й на переговорах.
Переговори, це гра і інтрига. Це гачки і пастки.
Референдум можливий лише за умови виведення всіх військ. А це час, в який будуть діяти санкції і руйнувати обороноздатність росії. Бо холодильник таки може перемогти телевізор у Мордорі. А ще зупиняються виробництва.
А ще, референдум не означає здачі. Адже ми можемо у 90% сказати про Єдність, про НАТО, про ЄС, про “руський корабль іді на@й”.

Сам невблаганний Час також на нашому боці!

Цей наш час просто створений, щоб розкрити серце своє для Любові і ніколи більше його не закривати. Хай так і живе, сповнене Любові. І ще захопленням від всього живого, людського і світлого. Щоб потік Любові линув крізь усе від серця до серця, від зірок до зірок. Щоб ми могли змінити цей світ.
Щоб ніколи знов.

Обіймаю вас, мої любі. ❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт Олег Шупляк

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я