додому Блоги 28 днів ми б’ємо їх, а вони все ходять по граблях

28 днів ми б’ємо їх, а вони все ходять по граблях

49

З новим днем, мої любі.
28 днів ми б’ємо їх, а вони все ходять по граблях

Сьогодні ніч була тиха, хоч весь минулий день гриміло. Це стало незвичним. Спіймала себе на бажанні озирнутися, що відбувається.

Чорнобаївка то моя нова любов. 😁 Павло Мядзель може після перемоги зробите екскурсію за містами бойової слави героїчних #ЗСУ, ТрО та всього українського народу? Я б поїхала. Маю кілька варіантів назв для обговорення 😁 “Як козаки знов побили русню. Від Сагайдачного до нині”, “Місця сили України. ДАП, Ірпінь, Чорнобаївка (додати за алфавітом).

Радію, що нас вже не дивує позиція “хароших руськіх”. Це означає, що країна вилікувалася від стокгольмського синдрому остаточно. Пані Петрановська, колись поважала її, дуже легко і невимушено обесцінила почуття людей, яких вбивають. Бо крики з Маріупольського пологового заважають їм бути “мизамір”, бо вони “ранятся” об наші виворочені кістки.

Я не шлю їм прокльонів і не бажаю їм всім горіти в пеклі. Але я вважаю, що це зі мною щось не так, а не з тими українцями, що пишуть їм і кажуть в очі страшні речі. Бо це зараз наші бойові кличі, нарівні з “русский военный корабль, иди нахуй”. Нам потрібні бойові кличі, бо ми на війні. Нам потрібні молитви, бо нам є кого захищати.

Ніхто ж не вважає, що у другу світову був лише клич “за родіну, за сталіна”? Чи ви думаєте що можна матюкнутися, коли молоток впав на улюблений мізинчик, а коли тебе вбивають, тре тільки молитися? А я якось бачила дослідження, що матюки мають знеболюваний і мотивуючий ефект. 😁 Знеболюємося, українці! ❤️

Любі мої, не треба перейматися через асбцентну лексику. Є час для молитви, а є час для бойових кличів.

Серце, сповнене Любові, має сили на весь спектр емоцій. Ми витримаємо нашу ненависть до ворога і перетворемо її на Гнів, щоб знищити зло, стерти цю орду з лиця землі. Ми маємо сили перетворити зло, що вони несуть світові, на Добро, бо ми відповідаємо за цей світ, що за нашими плечима.
Бо ніхто крім нас.
Бо ми вміємо так Любити, що з’єднали роз’єднане, долаємо нездолане.

Тримаймося, мої любі!
Слава Україні! Героям слава!
💙💛

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я