додому Блоги 25 днів ми і небо живемо одним подихом

25 днів ми і небо живемо одним подихом

52

З новим днем, мої любі!
25 днів ми і небо живемо одним подихом

Вчора був такий яскраво-червоний захід сонця, що неможливо було відірвати погляд. І перед очима намалювалися не картини вітру, а згарища Бучі, Харкова, Маріуполя.
Я домалювала в своїй голові, як вітер загасив полум’я в наших містах, запалив орди орків і розвіяв їх попелом по українських черноземах. І виросли сади і ми в садах збираємо врожай!

Скільки у нас ран… Наших, спільних. Українських. Ми всі будемо носити одні шрами після Перемоги. А найсильніші будуть нести ще більшу ношу цієї війни, ще більше шрамів, які довго будуть гоїтися. Їм знадобиться наша Любов не лише потоком, одномоментно, як порив вітру, а постійне море Любові, що буде лікувати і гоїти, давати сили і обігрівати. І це буде важче, ніж зараз. Тому що війна починається для всіх в один день, а закінчується по-різному.
І хтось вже буде просто жити, хтось вже зараз почав просто жити, бо так і перемагає життя, коли, незважаючи ні на що, ти продовжуєш жити, пити каву, ходити на роботу. А хтось не зможе разом з перемогою закінчити війну у своєму сні і підсвідомості.
Але ми зможемо бути втіленням Любові. Бо вона через нас знайшла вже свій шлях до серця кожного. Ми будемо говорити, тримати руки, обіймати, годувати і разом будувати плани і країну.

Ми знаємо свою безмежну силу, ми знаємо, що не самі на цьому світі, ми віримо у наші #ЗСУ, бо вони як боги війни, що поїли нашого борщу 😁

Мої любі, ми кожного дня наближуємо перемогу! Наше небо належить нам!
Добро завжди перемагає зло. Бо Добро і Любов можуть народитися з будь-чого, навіть зі зла, а от зло народжується лише з ненависті. Тому Любові на світі більше.
Добре я порахувала?😁

Обіймаю вас, мої любі! ❤️
Все буде Україна!
💙💛

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я