додому Поточні новини 23 серпня під час політичного етапу Національного круглого столу депутатам запропонують відмовитися...

23 серпня під час політичного етапу Національного круглого столу депутатам запропонують відмовитися від блокування ВР

72

 7Під час політичного етапу Національного круглого столу “Порозуміння заради європейського майбутнього” із запрошенням представників Президента, Кабінету Міністрів та усіх фракцій Верховної Ради 23 серпня народним депутатам буде запропоновано не блокувати роботу парламенту.

Про це 7 серпня під час засідання громадського етапу Національного круглого столу повідомив громадський активіст Андрій Лєвус.

За його словами, однією зі сторін політичного етапу круглого столу будуть спостерігачі, зокрема, від міжнародних організацій та об’єднань громадян, а також буде запрошено представників ЗМІ.

Лєвус наголосив, що сторони мають, зокрема, дати зобов’язання відмовитися від блокування парламенту найближчим часом та погоджувати рішення щодо євроінтеграції з рекомендаціями ОБСЄ та Венеціанської комісії.

Передбачено, що засідання політичного етапу круглого столу відбудеться 23-29 серпня. Після завершення процесу підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Національний круглий стіл планує перетворитися на моніторингову групу, щоб стежити за завершенням ухвалення законопроектів та їхнім виконанням.

Довідка. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко наприкінці червня у статті під назвою «67 робочих днів?», розміщеній на сайті «Української правди», запропонувала створити Національний круглий стіл для виконання Україною критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вона запропонувала назвати цю структуру «Національний круглий стіл «Порозуміння заради європейського майбутнього». Повноправними учасниками круглого столу мають стати: особисто Президент України, визначені ним посадові особи його адміністрації та уряду, голова Верховної Ради та лідери фракцій, керівники профільних комітетів ВР, які беруть участь в євроінтеграційних процесах, представники Венеціанської комісії, представники делегації Євросоюзу, лідери політичних груп Європарламенту і посли ЄС в Україні. На переконання Тимошенко, доцільно запросити до роботи екс-міністрів закордонних справ усіх українських урядів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я