додому ПОЛІТИКА План дій від Єгора Соболєва.

План дій від Єгора Соболєва.

168
https://www.facebook.com/IegorSoboliev
https://www.facebook.com/IegorSoboliev
https://www.facebook.com/IegorSoboliev

Що робити, коли лідери опозиційних партій виявилися не лідерами, і не опозиційними? Все підказали люди, які продовжують працювати для успіху революції і все більше з’їжджаються до нашого чудового Києва, де все вирішиться:

1. Брати ініціативу на себе і діяти самостійно. Хто вдень не працює в таборі, але стоїть на Майдані – той саботує Справу. Робимо великі та маленькі групи та йдемо до органів влади. Самостійно. Кожен ставайте лідером революції та формуйте свою революційну силу.

2. На Майдан – ввечері, коли у влади закінчується робочий день і її гвинтики з дому не вийдуть. Зустрічаємося, заряджаємося енергією один одного, обмінюємося новинами та набутим досвідом.

3. Куди йти. Усі вищі суди плюс суди, де розглядаються справи. ГПУ та прокуратура міста, МВС та главк. Ціль – деморалізувати владу. Вона вже хитається за УСІМА свідченнями звідти. Те, що вчора вдалося заблокувати Беркут в Василькові (Героям слава!), одночасно означає, що Беркут не захотів пробивати собі дорогу і їхати захищати Януковича. Так тримати! Нікого не залякуємо. Навпаки, мирно звертаємо увагу, що від життя в нормальній державі виграють усі. А Янукович лише тягне їх на дно. Переконуємо йти у відпустку, на лікарняний, куди завгодно.

4. Не чіпаємо комунальні служби та фінустанови.

5. Особливо важливою справою є блокування урядового кварталу. Всі мають бачити, що топ-мародери заблоковані. Хто там буде з 08:00 до 18:20 – той гвардієць Революції. Завтра на 08:00 з друзями виходимо закривати Шовковичну – останню вулицю, де сьогодні були дірки до АП. Приходьте, вийде приємна компанія.

6. Гвардійцям Революції теж потрібні чай і бутерброди. Хто живе поруч – ням-ням.

7. Журналісти і креативники – за багатьма свідченням, накази саджати суддям як і раніше віддає Андрій Портнов. Займіться. Судді – йдіть на лікарняний, не дочувайте, затягуйте розгляд. Та Ви самі досвідчені люди. І сьогодні в кожного шанс стати Людиною.

8. Австрійська діаспора!!! Там у вас активи Андрія Клюєва. Разом з Віктором Медведчуком він є провідником зачисток, побоїщ та провокацій. Наскільки можна судити, їм, точніше, їхньому справжньому патрону Владіміру Путіну потрібні слабкий український президент із руками в крові, і роз’єднаний український народ – теж із руками в крові. Активи Азарова теж у вас, до речі, дорогі австрійські українців.

9. Жители восточных регионов. Мы здесь не за “оранжевых” (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государство, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!

І останнє. Те, що народжується в останні два дні – самоорганізація народу – НЕПЕРЕМОЖНО. Це і є головна європейська істина – владою в країні мають стати не президент, не міністри, не депутати, а громадяни. Тож вчимося керувати Революцією, щоб потім навчитися керувати Державою. Як не раз скандував Євромайдан – “Влада – це ми!”.

І опозиція, до речі, також. Разом зі справжніми опозиціонерами з політичних партій.

Єгор Соболєв Ініціатива “Воля”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я