Домой Экономика Військовослужбовці та переселенці із зони АТО не сплачуватимуть відсотки за користування пільговими...

Військовослужбовці та переселенці із зони АТО не сплачуватимуть відсотки за користування пільговими довгостроковими кредитами і пеню

247

Київ. 29 квітня 2015 року (ПолітКом). Уряд на засіданні 29 квітня затвердив постанову «Про внесення змін до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», розроблену Мінрегіоном. Інформація про це оприлюднена на офіційному сайті Кабміну.

Зокрема, постановою звільнено військовослужбовців, резервістів, військовозобов’язаних та осіб, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї, від оплати відсотків за користування пільговими довгостроковими кредитами, а також від сплати пені за прострочення платежів за такими кредитами на період проведення антитерористичної операції.

Відповідні пільги застосовуватимуться до зазначених категорій громадян на період проведення антитерористичної операції, а також з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду, на час проходження військової служби.

-ads-
Предыдущая статьяАвстрійці купили у російської «Лукойл» 240 автозаправок і 6 нафтобаз в Україні
Следующая статьяТеория заговора: 10 заговоров об уменьшении численности населения Земли

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь