додому ПОЛІТИКА Верховна Рада представила звіт Атлантичної Ради про війну Росії проти України

Верховна Рада представила звіт Атлантичної Ради про війну Росії проти України

53

Київ. 13 липня 2015 року (ПолітКом). Звіт Атлантичної Ради (США) під назвою «Ховаються на видноті: війна Путіна в Україні» свідчить про те, що Росія є агресором, а не посередником за столом переговорів. Про це заявила Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд в рамках його презентації у Парламенті у понеділок.

«Звіт зібрав факти, які свідчать про масштабність і глибину російського втручання на сході України. Звіт підтверджує, що конфлікт на сході України – це штучно створена Кремлем війна, яка здійснюється за допомогою виробленого в Росії озброєння, за участі російських солдат і за підтримки Путіна», – сказала О.Сироїд.

За її словами, «вся інформація, яка там представлена, містить явні і неспростовні докази війни Путіна в Україні, що фактично є на поверхні».

«Звіт також демонструє міжнародній громадськості, що крім анексії Криму Росією, російські «актори» були основними дієвими особами повстання Донбасу. Роль російських БУКів при знищенні літака MH 17 доводить неспростовні докази переміщення російської військової техніки на території України. Звіт свідчить про те, що путінська Росія є агресором, а не посередником за столом переговорів», – наголосила О.Сироїд.

Політик висловила переконання, що «агресія Москви в Україні підірвала міжнародний і правовий порядок, встановлений після світової війни та по закінченні холодної війни».

Заступник Голови Верховної Ради України висловила подяку всім, хто працював над цим Звітом, хто пропагує і поширює його світом за те, що вони «називають речі своїми іменами».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я