додому ПОЛІТИКА В Криму перебувають вже 30 тисяч російских військових – прикордонники

В Криму перебувають вже 30 тисяч російских військових – прикордонники

89
unian.net
unian.net

У Держприкордонслужбі стверджують, що у Криму перебувають вже близько 30 тисяч російських військовослужбовців.

Про це заявив на прес-конференції директор департаменту персоналу Держприкордонслужби України генерал-полковник Михайло Коваль.

“Попередньо військовослужбовців Російської Федерації задіяно наразі близько 30 тисяч”, – повідомив він. Скільки українських військовослужбовців перебуває в Криму він не уточнив.

Також за інформацією прикордонників наразі заблокованими залишаються 11 підрозділів, що розташовані в АР Крим: управління Азово-Чорноморського РУ, Севастопольський загін морської охорони (ЗМО), Сімферопольський прикордонний загін, відділ прикордонної служби (ВПС) “Керч”, мобільна застава “Масандра”, ВПС “Євпаторія”, ВПС “Сімферополь-авіа”, ВПС “Щолкіно”, Керченський ЗМО, ПТС “Мис-Фонарь”, ВПС “Севастополь”.

Також прикордонники повідомляють, що росіяни фактично безперешкодно проводять війська через пункт пропуску Крим.

“Практично щодоби має місце повне блокування російськими озброєними військовими у кількості до 150 осіб роботи пункту пропуску (склад прикордонного наряду у пункті пропуску – 15 осіб, значна частина з них жінки) для забезпечення безперешкодного провозу особового складу, зброї та військової техніки”, – розповіли прикордонники.

У відомстві, однак, заспокоюють, що ситуація на сухопутній ділянці українсько-російського кордону є більш контрольованою: охорона здійснюється посилено, щоб не допустити “проникнення на територію України осіб, що можуть брати участь у заходах по дестабілізації ситуації в країні”. Загалом за три минулі доби у перетині кордону відмовили близько 1,5 тисячі громадянам Росії, 15 із них заборонено в’їзд на територію України.

Також прикордонники патрулюють шляхи, що ведуть із Криму в решту України. У цьому їм подомагають підрозділи збройних сил, МВС та СБУ.

Українська правда, Інтерфакс-Україна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я