додому ПОЛІТИКА “В країні є одна людина, яка впливає на все і за все...

“В країні є одна людина, яка впливає на все і за все відповідає”, – Віктор Балога

101

балога1-350x350“Президент повинен розуміти, що круглий стіл – це не посиденьки і не декорації. Це подія, на яку багато людей покладає надії, як на шлях мирного розв’язання конфлікту”, – пише Віктор Балога.

“В країні є одна людина, яка впливає на все і за все відповідає. Прізвище цієї людини відомо усім. Тому проводити переговори без неї – немає жодного змісту. Скликати будь-який круглий стіл без усіх чотирьох президентів – також. Це буде просто різновидом ток-шоу у не найкращий ефірний час і в не надто вдалому місці.

Якщо там не буде президентів з пропозиціями, значить немає чого там робити громадськості Майдану, в компанії «правильних» активів і профспілок. Нікого ні до чого не агітую, але здається президент Янукович зробив свій вибір – він не хоче переговорів. Тоді виходить – розсудити дії президента може тільки народ”, – зазначає Віктор Балога.

Нагадаємо, президент Янукович зараз зустрічається з трьома попередніми президентами. Але ні опозиційні партії, ні їхні лідери ще не отримували запрошень на круглий стіл.

Раніше повідомлялося, що круглий стіл з обговорення пропозицій громадськості щодо відновлення політичної стабільності в Україні відбудеться в 14.00 в Палаці “Україна”.

https://panorama-mukachevo.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я