додому Поточні новини В Каїрі проходять протестні акції прихильників екс-президента Єгипту Мухаммеда Мурсі

В Каїрі проходять протестні акції прихильників екс-президента Єгипту Мухаммеда Мурсі

63

9Кілька тисяч прихильників колишнього президента Єгипту Мухаммеда Мурсі в ніч на понеділок вийшли на марш до будівлі Міністерства оборони в Каїрі. Про це повідомляють “РИА Новости” з посиланням на агентство Рейтер.

Раніше єгипетські військові виступили з заявою, в якій зажадали від прихильників Мурсі не наближатися до будівель Міноборони, “особливо до штаб-квартири військової розвідки”.

Протестувальники почали марш від мечеті в районі Рабіа аль-Аадвія, де в суботу під час зіткнень з поліцією загинули декілька десятків людей. Головною вимогою протестуючих є відновлення екс-президента на посаді.

Як відомо, в першу річницю приходу до влади президента-ісламіста Мурсі в Єгипті почалися безпрецедентні за масштабом акції протесту з вимогою його відставки і проведення дострокових виборів. 27 липня в результаті зіткнень демонстрантів з силами безпеки в Каїрі загинуло не менше 120 осіб.

Президент Мухаммед Мурсі був скинутий силами армії та заарештований. Досі немає достовірної інформації про місцезнаходження колишнього президента. Також у країні розпущено парламент.

Прихильники Мурсі вийшли на вулиці єгипетської столиці та інших міст. Між ними та армією країни тривають криваві сутички.

9 липня виконуючий обов’язки президента Єгипту Адлі Мансур розпорядився провести всенародний референдум щодо зміни конституції та щодо парламентських виборів, який має відбутися впродовж 6 місяців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я