додому Поточні новини Україна та Митний союз працюють над питанням проходження товарів через митний кордон

Україна та Митний союз працюють над питанням проходження товарів через митний кордон

144

14Митні органи України спільно з митними органами Російської Федерації та відповідними фахівцями Митного союзу розробляють ефективні механізми взаємодії щодо вирішення питання проходження товарів через митний кордон України і країн Митного союзу в разі підписання Україною угоди про Асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

За його словами, російська сторона висловила стурбованість щодо того, чи не відбуватиметься безмитного проходження товарів з Євросоюзу транзитом через територію України на територію країн Митного союзу у випадку укладення Україною угоди про зону вільної торгівлю з ЄС за умови функціонування угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД.

«Якраз механізм недопущення цього ми зараз відпрацьовуємо між митними органами нашої країни і Російської Федерації, країнами всього Митного союзу. Ми запропонували досить зрозумілі і ефективні кроки для того, щоб цього не було», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

Іншим важливим питанням взаємовідносин України та Митного союзу, за словами Юрія Бойка, є питання гармонізації технічних регламентів та вимог до якості продукції.

«Це важливе питання, і у нас працює комісія на чолі з представником Уряду в Євразійській комісії, яка відпрацьовує питання відповідності наших технічних регламентів регламентам Митного союзу», – наголосив Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр висловив упевненість у продовженні ефективної взаємовигідної співпраці України та Російської Федерації і країн Митного союзу після Вільнюського саміту, що відбудеться у листопаді поточного року.

«На зустрічі українського та російського прем’єр-міністрів була висловлена спільна думка, що у листопаді життя на завершується, і що ми повинні і надалі співпрацювати у галузі економічної політики», – підкреслив Юрій Бойко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я