додому Соціум У КМДА зробили перелік із 34 об’єктів з комуністичною символікою, що підлягають...

У КМДА зробили перелік із 34 об’єктів з комуністичною символікою, що підлягають демонтажу

571

Київ. 14 липня 2015 року (УНН). Прес-служба Київської міської державної адміністрації, у відповідь на запит УНН, надіслала перелік із 34 об’єктів з комуністичною символікою, що підлягають демонтажу.

Серед 34 об’єктів: меморіальні дошки, мозаїчні панно, мозаїчне зображення серпа і молота, зірки на шпилях будинків, герби УСРС.

Зокрема, демонтажу підлягають: мозаїчне панно – абстракція у вигляді сферичних площ (кола) на торці будинку по проспекту Перемоги, 17; абстракція у вигляді сферичних площ (квадрати) на торці будинку по проспекту Перемоги, 19. Художнє панно у вигляді зображення людей різного віку та статі на фасаді будинку, під дахом (стрічка уздовж усього периметру будинку під дахом висотою близько півтора метри) по проспекту Перемоги, 30.

На мості імені Є.О.Патона через ріку Дніпро до списку об’єктів, що підлягають демонтажу потрапила чавунна перильна огорожа із зображенням зірки, серпа та молота.

Також, демонтовано буде анотаційну дошку Маршалу Радянського Союзу Малиновському Р.Я., що прикріплена на будинку по вул..Малиновського, 9. літера А.

Зникне п’ятикутна зірка на шпилі будинку №25 літера А, що стоїть на вулиці Хрещатик.

Знімуть горельєфи з цитатами В.І.Леніна з пілонів середнього залу станції метро “Театральна”.

Демонтаж цієї символіки має бути здійснений до 24 серпня 2015 року – 24-ї річниці Незалежності України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я