додому ПОЛІТИКА Турчинов офіційно зупинив “референдум” Криму. КС уже взявся за подання

Турчинов офіційно зупинив “референдум” Криму. КС уже взявся за подання

105
polittech.org
polittech.org

Голова Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про призупинення рішення кримського парламенту про референдум щодо статусу АР Крим та звернувся до Конституційного Суду з питанням конституційності того рішення.

Указ про зупинення дії постанови Верховної Ради АРК від 6 березня 2014 року № 1702-6/14 “Про проведення загальнокримського референдуму” підписано ним 7 березня та опубліковано на сайті президента.

Також Турчинов звернуся до КС із проханням визначити, чи відповідає Конституції України постанова Верховної Ради Криму “Про проведення загальнокримського референдуму” від 6 березня.

Конституційний Суд уже прийняв до розгляду це конституційне подання. Секретаріат КС обробляє його.

Як відомо, 6 березня Верховна Рада Криму ухвалила рішення щодо входження автономії в Російську Федерацію, але призначила ще референдум із цього питання на 16 березня.

Того ж дня Турчинов назвав це рішення нелегітимним і “нікчемним”, а тому заявив, що призупиняє рішення Верховної Ради Криму, а парламент України розгляне питання про розпуск цього кримського парламенту.

У Верховній Раді Криму заявили, що слова в.о. президента Турчинова про призупинення рішення про референдум у Криму не тягнуть за собою правових наслідків і є “нікчемними”, бо відповідний указ не оприлюднено, а подання до КС не подано.

“Українська правда”, “Українські новини”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я