додому ПОЛІТИКА Тристоронні газові переговори назначено на 20 березня 2015 року

Тристоронні газові переговори назначено на 20 березня 2015 року

141

Київ. 11 березня 2015 року (ПолітКом). Україна, ЄС та Росія проведуть тристоронні переговори щодо поставок російського газу у літній період з 1 квітня. Зустріч запланована на 20 березня 2015 року. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«20-го числа (20 березня 2015 року – ред.) плануються тристоронні переговори щодо поставок природного газу в Україну. Нагадаю всім, що у червні (2014 року – ред.) ми не погодилися на російські вимоги, і саме тому ми платимо не 485 доларів за газ, не 385 доларів, а ціна у першому кварталі становила 325 доларів. І я сподіваюся, що 20-го числа будуть проведені переговори з європейськими партнерами за участі Росії, щоб досягти домовленості про поставки природного газу в літній період. Ідея така: влітку ми повинні максимально закачати газ у сховища», – сказав пан Яценюк.

Він також наголосив, уряд планує збільшити поставки європейського газу до України, щоб диверсифікувати джерела отримання газу, що допоможе збалансувати його ціну: «Ми повинні перейти на купівлю дешевого газу з країн Європейського Союзу. Це пріоритетне завдання. Це дешевше і стабільніше».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я