додому ПОЛІТИКА Суперечливі дані в справі Небесної Сотні (ІНФОГРАФІКА)

Суперечливі дані в справі Небесної Сотні (ІНФОГРАФІКА)

190

Київ. 01 квітня 2014 року (Spilno.TV). Адвокати бійців колишнього спецпідрозділу “Беркут”, яких звинувачують в смертях 39 активістів Євромайдану, оприлюднили інфографіку жертв серед правоохоронців в лютому 2014 року.

Горошинський Олександр, Решко Стефан й Ігор Варфоломєєв, адвокати Павла Аброськіна і Сергія Зінченка, бійців колишнього спецпідрозділу МВС “Бекут” 30 березня дали прес-конференцію в “Інтерфаксі.” Вони повідомили, що вину їх підзахисних, як і ще 2 бійців, затриманих пізніше, не можна довести, так як нема доказів.

В той же час адвокати родин Небесної сотні Тарас Гаталяк і Павло Дикань неодноразово повідомляли, що Аброськін і Зінченко спеціально мовчать в суді й не свідчать по суті справи. Адвокати беркутівців Олександр Горошинський, Решко Стефан й Ігор Варфоломєєв кажуть, що їх підзахисні не мають чого сказати й через ЗМІ пропонують слідству налягати на допит свідків.

Слова адвокатів беркутівців можна почути туттуттуттут і тут.

Ще адвокати дорікають суду в порушенні прав їх клієнтів, зокрема презмупції невинності.

На цій прес-конференції адвокати оприлюднили інфографіку жертв на Майдані з бійців МВС, яка відрізняється від даних громадських активістів, публіковану раніше.

Розбіжності інфографік видно у кількості жертв серед міліціонерів.

1_2_3_

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я