Домой Политика СУМИ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ГОРІННЯ ТОРФУ. АКТИВІСТИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ

СУМИ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ГОРІННЯ ТОРФУ. АКТИВІСТИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ

33

Щовечора, починаючи з ночі на 28 липня 2021 року в багатьох районах Сум спостерігається чадний задушливий запах, що нагадує горіння торфу. Зазвичай починається о  22.00, чи 24.00 годині і триває до 6.00 — 7.00 ранку. Після тижня такого впливу у людей спостерігається головний біль, кашель, першіння в горлі, почервоніння очей та інші алергічні реакції.

На численні звернення людей за телефоном гарячої лінії Державна екологічна інспекція у Сумській області  не вживає відповідних заходів, натомість розповідаючи представникам ЗМІ, що до них, нібито, звернень не було.

Служба 15-80 Сумської міськради звернення громадян реєструє, але зазначає, що їм невідома природа цього чаду, висуваючи найрізноманітніші версії — від пожеж рослинності у різних районах міста до спалювання сміття.

Відомий сумський блогер, урбаніст Володимир Ведмедєв звернувся до Сумської облдержадміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області щодо систематичного забруднення повітря в Сумах з вимогою:

-ads-

“1. Розпочати постійний моніторинг якості атмосферного повітря вночі, о 2-3 годині у найбільш постраждалих від цього явища районах Сум — 12 мікрорайон (Героїв Крут, Інтернаціоналістів) шляхом встановлення відповідного стаціонарного обладнання;

2. Провести позапланові заходи державного контролю у вигляді перевірок на Сумських підприємствах, віднесених до першої групи забруднювачів атмосферного повітря;

3. Спільно з поліцією вночі відпрацювати імовірні місця можливих порушень екологічного законодавства у вигляді:

— підпалів сухої рослинності поблизу місць залягання торфу, 

— спалювання сміття,

— випалювання металу з електричних кабелів.»

Поки влада жодним чином не відрегували.

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства
Предыдущая статьяНовости из США. Понедельник-вторник, 2-3 августа 2021
Следующая статьяНОВАЯ МИРОВАЯ ФИЛОСОФИЯ: Грэм Харман, США. Цивилизация карантина и ощущение угрозы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь