додому Поточні новини Спектр діяльності Центрів надання адмінпослуг розширять

Спектр діяльності Центрів надання адмінпослуг розширять

137

8Розроблено документ, згідно із яким у Центрах надання адмінпослуг можна буде отримати послуги таких територіальних органів, як Державна міграційна служба, Держземагентство, Державна реєстраційна служба, Державна архітектурно-будівельна інспекція тощо.

Про це повідомив начальник управління системи адміністративних послуг Мінекономрозвитку Ігор Бондар.

«У нас підготовлений проект постанови Уряду, який зараз опрацьовується із заінтересованими органами, яким передбачається надання через Центри послуг таких територіальних органів, як Державна міграційна служба, Держземагентство, Державна реєстраційна служба, Державна архітектурно-будівельна інспекція, Держгірпромнагляд та інших», – зазначив він.

За інформацією І.Бондаря, на сьогодні перелік послуг, які надає Центр, затверджується тим органом влади, який його створює. Так, Центри створюються при районних державних адміністраціях, міських радах міст обласного підпорядкування, Київський та Севастопольській міських адміністраціях, а також районних адміністраціях в цих містах.

Він повідомив, що в Україні вже створено 187 Центрів надання адміністративних послуг, послуги в яких надаються в режимі єдиного вікна через адміністратора центру.

В цілому він зазначив, що Уряд продовжує роботу з удосконалення системи надання адміністративних послуг і першим важливим кроком було скорочення переліку платних послуг, які не передбачені законом.

За словами експерта Міністерства, наступним та найголовнішим кроком в реформування цієї системи було прийняття закону «Про адміністративні послуги».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я