додому Топ Новини ЩОДО ВІЗИТУ ТОВАРИША ЛІ ХУЕЙЯ ДО КИЄВА

ЩОДО ВІЗИТУ ТОВАРИША ЛІ ХУЕЙЯ ДО КИЄВА

221

архіслушну думку висловив Олександр Дудка-Булига

“Кажуть, що сьогодні до Києва має приїхати якийсь китайський спецпосланець щось там врегульовувати в російсько-українських відносинах, а нічний обстріл Києва росіянами був створенням вигідної переговорної позиції для китайської сторони. Правда з переговорною позицію вийшло все навпаки – неочікувано втрутилося українське ППО, але хочеться сказати про інше.

Вважаємо що на сьогоднішній зустрічі Україна має запропонувати Китаю своє посередництво у вирішенні “китайської кризи”, ми могли б узгодити сьогодні з китайською стороною українського спецпредставника, який буде прийнятий і в Китаї, і в Тайвані і який допоміг би узгодити позиції сторін та сприяти підписанню великого та всеосяжного мирного договору між Китаєм та Тайванем.

Вирішення цього регіонального конфлікту було би позитивно сприйнято як на Сході, так і на Заході, створило би прецедент та передумови для вирішення інших регіональних конфліктів на Планеті.

Ну а вже в кулуарах за кавою ми могли би вислухати й інші побажання Китаю щодо різних аспектів міжнародних відносин, що турбують офіційний Пекін”.

підтримую на 100%

листи з #Ашраму

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я