додому ПОЛІТИКА Румунській сенатор Віорел Бадя захищає Україну в ПАРЄ

Румунській сенатор Віорел Бадя захищає Україну в ПАРЄ

302

Київ. 26 червня 2015 року (Chernvisti). Румунський сенатор Віорел Бадя закликав скасувати повноваження Росії в Парламентській Аассамблеї Ради Європи із-за російської агресії в Україні, у  тому числі анексії Криму та невиконання мінських угод. Політик оголосив цей заклик у середу, 24.06.2015р., на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи, де розглядали резолюцію  щодо  повноважень  Російської Федерації  в ПАРЄ.

Віорел Бадя вважає, що підтвердження акредитації  членів російської делегації, навіть за розширення санкцій (наприклад, позбавити права голосу), це еквівалентно схваленню порушення російською владою міжнародного права, тим більше,  що Східна Україна та Крим можуть поповнювати колекцію  заморожених конфліктів у просторі колишнього Радянського Союзу, що може погіршити ще більше ситуацію в галузі безпеки в регіоні.

“Крим і Східна Україна близькі до поповнення арсеналу заморожених конфліктів на території колишнього Радянського Союзу. Придністров’я й надалі підпорядкована інтересам Російської Федерації  шляхом незаконного перебування так званих миротворчих сил на території незалежної держави Республіки  Молдова. Скільки  часу  потребує  Росія  для того,  щоб виконала свої зобов’язання і відвела  свої війська з Придністров’я? Скільки міжнародних  організацій повинні говорити  з нею  для того, щоб Москва виконала цю дію? Перший крок був зроблений недавно, але не Російською Федерацією, а українським парламентом, який денонсував угоду про право транзиту російських військ через теріторію України. За допомогою так званих миротворців у Придністров’ї, яких Москва використовує для виправдання розміщення своїх військ на цій території, Росія здійснює контроль над цим регіоном, який є частиною держави, незалежність якої була визнана на міжнародному рівні більш ніж два  десятиліття  тому.

Колеги, я скажу категорично НІ!  підтвердженням повноважень делегації держави, яка збирається ставити східну Україну і Крим на карті заморожених конфліктів і яка  забороняє в’їзд на свою  територію  члена Асамблеї.  Також скажу НІ державі, у якій один із членів ПАРЄ був жертвою фізичного насильства” – наголосив сенатор Румунії Віорел Бадя, перед присутніми  в залі засідань ПАРЄ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я