додому Філософія РІШЕННЯ: ПОСІБНИК З ВНУТРІШНЬОГО КОНСТРУЮВАННЯ

РІШЕННЯ: ПОСІБНИК З ВНУТРІШНЬОГО КОНСТРУЮВАННЯ

12
Конференція «Захисти Святине» Тамера 2019

Вступ

Наступні думки є основою для духовного курсу або вправ для дуже відданих людей. Це питання повторного відкриття та слідування істині, яка довгий час була витіснена з нашої свідомості. Це послання форми миру та сили, яка розчиняє всі страхи та ворожнечу, тому що помилкові думки, які лежать в їх основі, самі розчиняються. Те, що ви знайдете тут, — це нова форма мислення, яка пов’язана з новою формою життя та існування. Подальші коментарі викладають Євангеліє майбутніх Цілющих Біотопів і, насамперед, ментально-духовну основу спільноти Тамера. Ви не повинні більше чекати, поки це зроблять інші люди, і не перекладайте свою відповідальність на лідерів — тих, хто керує проектом і піклується про нього. Таким чином спільнота тих, хто піклується про цей проект розвиватиметься — поширення повноважень, необхідних для встановлення миру у світі — автоматично виникне та розростеться.

Справа не в створенні нової релігії у тому вигляді, в якому були створені попередні релігії.

Це визнання природи життя, включно з нашим власним життям. Це питання звільнення від дезінформації та участі в деструктивному способі життя. Це питання нового способу життя, який гукає до нас. Це життя як «універсальний спосіб буття» в «універсальній спільноті».

І йдеться про зобов’язання відновити внутрішню універсальну свідомість — свідомість, звільнену від упереджень і заборон мислення історичною епохою, яка зараз завершується, свідомість, яка зараз веде нас у духовний простір майбутнього.

Неважливо, чи ми вирішимо використовувати термін «Бог» у цьому зв’язку.

Це повідомлення також стосується атеїстів, якщо, незважаючи на свій атеїзм, вони достатньо розумні, щоб не ігнорувати факти життя. Усі люди виникають із космічного джерела, про яке вони більше нічого не знають. Ми існуємо, не знаючи, звідки ми.

Ми не створили себе; ми не побудували жодної клітини в нашому тілі, але все одно кажемо «Я». Тому нам потрібна духовна система, яка дає нам можливість відновити зв’язок із нашим духовним джерелом і нашою загадковою природою.

На те, як ми можемо це зробити, впливають безумовні висловлювання Ісуса, Прентіса Малфорда, Сабіни Ліхтенфельс (курс під назвою «Джерела любові і миру») і частково також “Курс чудес”. У зв’язку з цим те, що ви тут читаєте, має на меті вказати на центральні питання нашого життя: любов і кохання, сексуальність, довіра, зцілення, спільнота та майбутнє.

Маю прохання до читачів: якщо ви хочете працювати з цим текстом, читайте його регулярно і щодня хоча б на десять хвилин занурюйтеся в його думки; або створіть групу, яка читає та розглядає кілька абзаців цього тексту щодня — як у спільноті Тезе у Франції, де групи молодих людей обговорюють біблійні вірші в тіні дерева. Знайдіть для цього час, інакше не вийде. Вам не потрібно відразу все розуміти або вірити. Головне — ваша наполегливість у виконанні роботи та регулярне читання тексту.

Все, що вам може знадобитися після цього, щоб зміцнити свій шлях, буде передано вам у потрібний час.

Це духовний закон, якому ви можете довіряти, доки ви продовжуєте виконувати роботу.

Ви є Проявом Бога

 1. Ви є проявом Бога. Замість «прояв» ми також можемо сказати «частина» або «орган» Бога. Це той факт, який стоїть над усіма ілюзорними світами. Ваше життя зміниться настільки, наскільки ви визнаєте та приймаєте цей факт.
 2. Шлях до здоров’я — це безумовне відновлення зв’язку з духовним світом, з принципами, за якими він працює: його силою, його мудрістю, його прощенням і його любов’ю.
 3. Як тільки ви це дізнаєтесь, незабаром ви опинитесь перед серйозним рішенням. Вам не потрібно багато робити, щоб дістатися до цього місця, тому що ви не зможете його уникнути. Ви почуєте стукіт у двері настільки чітко, що не зможете його відкинути.
 4. Рішення жити священно — це не те, що ви можете прийняти приватно, тому що це божественний дух, який живе у вас і ваших друзях, приведе вас до цього. Нехай дух Божий буде єдиним керівництвом, яке веде вас до визволення.

Відкриття того, що правда є правдивою

 1. Щастя — це безпека знання того, що ти в безпеці у ширшій реальності. Щоб не впасти жертвою дрібниць ілюзорного життя, вам потрібно вміти побачити цю «більшу» річ. Щоб бути в змозі слідувати цьому «більшому», вам потрібно вірити в нього. Щоб повірити в це, потрібні певні знання. Щоб мати ці знання, потрібно вивчати як теорію, так і практику. З цією метою була створена Школа миру Мір’я в Тамері.
 2. Є шлях до просвітлення; це веде нас до звільнення без кордонів. Не питайте як — цей шлях може бути довгим. Подорож у тисячу миль починається з першого кроку. Ви впізнаєте це через зростаюче почуття радості, любові та вдячності. Ви відчуєте, що тут вас чекає величезне знання, знання, яке спричиняє фундаментальні зміни в усіх сферах вашого життя. Це пізнання Бога, або — якщо термін «Бог» здається вам занадто старим і зношеним — пізнання великого справжнього світу, що стоїть за всіма ілюзорними світами.
 3. Знання не можна вивчити; це можна тільки пережити. Але умови для цього повинні бути відкриті і практиковані, тому що саме ці умови були знищені. Людям потрібно навчитися жити разом таким чином, щоб знання всередині себе і між собою знову стало можливим. Не можна допускати, щоб життєві взаємодії застрягали в старих моделях «пінг-понгу» повсякденних дій і реакцій. Для цього потрібна принципово нова форма спільноти та соціальної організації. Завдання Цілющого біотопу — налаштувати способи спільного життя таким чином, щоб були виконані умови для пізнання.
 4. Важливою умовою такого пізнання є повне звільнення сексуальності від усіх форм приниження та насильства, страху та удавання — звільнення від агонії засудження та почуття провини, маскування та брехні, ненависті та помсти. В івриті є одне слово, яке означає і знання, і сексуальність: І пізнав Адам свою жінку.
 5. На шляху до пізнання ви натрапите на глибоку істину; ви зробите відкриття, яке більше не дасть вам спокою: відкриття того, що правда правдива. Після цього фундаментальні рішення і вибір у вашому житті зміняться. Ви ступите на шлях посвячення і більше не зможете його покинути, бо зараз ви починаєте розуміти, що означає керівництво. Ви стоїте під захистом і керівництвом.
 6. Чим більше ви навчитеся слідувати вказівкам, тим більше ви виходите з пінг- понгу свого життя та ваших любовних стосунків. Тепер є сила, яка спрямовує ваше життя іншим шляхом. Ви прощаєтеся зі страхом, що щось упустите або втратите.

Я — твій перший обов’язок

 1. Той, хто шукає правду, знайде її за старим вигаданим міфом. Цей міф сконструювала система домінування та відокремлення, і складається з проекцій страху. У цьому сценарії люди стикаються один з одним як окремі его, які живуть у постійному страху щось втратити або бути виявленими та засудженими один одним.
 2. Коли ви починаєте бачити крізь ці страхи — замасковані під жадібність, деспотизм, відчай або ревнощі — у вас залишається лише один вихід: повністю позбутися їх. Це станеться з вами, коли ви в глибині душі вирішите залишити світ міфів і увійти у світ реальності.
 3. Існує лише одна реальність, і це реальність бога чи богині та її/його проявів. Все, що існує, існує в Бозі, від Бога і з Богом. Якби Бог був вилучений з будь-якої істоти (що неможливо), вона б миттєво померла.
 4. У «Отче наш» Ісус сказав: «Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі». Коли ви входите в реальність Бога, ви більше не намагатиметеся замінити Його волю іншою волею. Вам стане справді зрозуміло, чому богиня під час ранкових налаштувань під керівництвом Сабіни Ліхтенфельс каже: «Я — ваш перший обов’язок». Або словами Ісуса: “Шукайте найперше Царства Божого та Його праведності, а все це вам додасться”.
 5. Саме в цілковитій готовності служити ви пізнаєте волю і думки Бога. Ви будете рухайтеся до досвіду повної готовності, коли залишаєтеся на прямому шляху.
 6. Залишайтеся на шляху, і пейзаж вашого життя стає все цікавішим. Ви переживете певну форму очікування і більше не є жертвою того, що бачите та чуєте.

Зустріч

 1. Коли ви зустрінете когось на своєму шляху, пам’ятайте про правило святого Бенедикта Нурсійського: “Приймай кожну людину так само, як ти прийняв би Христа. Обличчя Христа присутнє навіть за найгіршими травмами та викривленнями.” Це також великий урок Фрера Роже (у Тезе, Франція) і Матері Терези (в Індії). Воно також присутнє в Різдвяному посланні, яке щороку виголошується в Тамері під час Різдвяного сезону.
 2. Пам’ятайте, що саме через священні зустрічі з іншими ви можете вплинути на примирення людства. Знайдіть час, щоб усвідомити важливість зустрічей.
 3. Кожного разу, коли двоє людей зустрічаються, вам надається можливість спокути. Ваші брати всюди. і “Все, що ви зробили цим братам моїм найменшим, ви також зробили мені”. І це стосується і сестер.

Еротична любов

 1. Світ має бути любов’ю; Дух бажає нам бути щасливими. Ось чому ми отримали найбільший дар сексу та кохання.
 2. Коли ви впізнаєте це чудо, ви відчуєте свою вдячність — вдячність, яку неможливо передати словами.
 3. Ти навчишся по праву отримувати цей дар і ставитися до нього як до священного обов’язку. У кожному партнері, як чоловікові, так і жінці, ви зустрічаєте і любите божественний аспект. Саме тут ми стикаємося з найбільшою проблемою, щоб звільнитися від егоїстичних способів мислення. Кожного разу, коли ми займаємось коханням, ми робимо це, служачи світові. Поміркуйте над цим висловом.
 4. Зрозумійте цей секрет: подолання проекцій страху й одержимості в еротичному коханні приведе до того, що ви відчуєте безмежну радість.
 5. Коли ви отримаєте дари мудрості й відваги, через сексуальну природу самого свого єства ви вирішите обрати шлях до правди Божої. Для багатьох із нас це може бути найпотужнішим джерелом. Релігія та Ерос виникають з одного джерела, і лише в цьому джерелі вони можуть знову об’єднатися. Тоді все твоє життя буде святом.
 6. Вся завіса наших упереджень та ілюзій знімається, коли ми входимо до цього святкування. З’явиться великий поштовх до відновлення нашої пам’яті. Ми всі знаємо радість цього.
 7. Уся біосфера починає радіти, коли щирі зустрічі між чоловіком і жінкою можуть відбуватися без умов, без фіксованих стосунків, без вимог чи потреби. Вони виникають із самого існування. Нехай сьогодні буде на службі цьому існуванню. (Сабіна Ліхтенфельс: Джерела любові та миру)
 8. Тут земля бачить свій космічний, земний сон любові з тобою і через тебе. Це вічна мрія статей (sexes). (Сабіна Ліхтенфельс)
 9. Щоб досягти задоволення в любові, ви повинні йти шляхом краси. Тобто шлях єднання. Дх’яні Іваху, індіанка черокі, пише: «Краса означає йти шляхом єдності та пильності».
 10. Якщо ви дивитеся на речі та людей, яких любите, з цього стану присутності, вам більше не потрібно ганятися за ними. — Саме через цей процес виникає магія тяжіння. (Сабіна Ліхтенфельс)
 11. Знову відкрити цю силу присутності в собі є важливою таємницею любові. Це початок здійснення, якого ви прагнете. (Сабіна Ліхтенфельс)

Почніть з того місця, де це вже працює

 1. Відмовтеся від еротичних думок у цій книзі, якщо вони все ще надто вас турбують. Щастя пов’язане не з метою, а зі шляхом. Почніть там, де ви знаходите найбільшу радість і силу в цей момент. Все інше прийде в потрібний час.
 2. Ви сумніваєтеся, що дар повноцінного існування також може бути вашим, тому що вважаєте себе негідним? Знайте, що Бог вас любить і повністю приймає, бо Він бачить у вас природу Христа.
 3. Більше не замикайтеся в собі. Поверніть свою частину Богові (як це зробив Жак Луссейран сліпий з дитинства він став лідером французького опору проти окупації Франції 1941 р), і Бог повністю віддасть Себе тобі, тому що ти повернув те, що належить Йому і що робить Його цілим. Це те, що означає «Царство Боже на землі».
 4. Через усю свою освіту — щодня і щогодини, і зрештою навіть щохвилини і щосекунди — Божі вчителі та студенти мають навчитися відрізняти божественну волю від усього іншого та слідувати їй. Нам усім служить цей божественний дар внутрішнього голосу.
 5. Коли Бог з тобою, ти захищений від усякого обману, бо сам живеш у Правді і нікого не обманюєш. Вам більше не потрібно нікому не довіряти, ні від когось ховатися, не йти на будь-які недоречні компроміси, бо в Єдиному є лише Правда. Те, що руйнує Єдність і Любов не може врешті-решт бути правдою.

Поверніть владу, яку ви віддали

 1. Коли ви з Богом, з вами сила і повнота, а не її брак. Проекції виникають через відчуття нестачі. Коли це відчуття зникає, ваші прогнози, в яких світ здавався таким непереборним, зникають.
 2. Відмовтеся від своїх проекцій і страхів від тих, хто зараз є могутнім, і їхні ілюзорні світи зазнають краху. Не вони, а ви є причиною їхнього існування та влади. Отже, ви також є джерелом їх розпаду.
 3. Ілюзорний світ ваших соціальних інституцій здається вам настільки реальним, що ви часто вже не визнаєте, що це справді підробка. Проте ця владна структура не живе автономно, а живе завдяки проекціям страху своїх підданих. Подумайте про встановлення в суді; подумайте про суддю в його мантії. Тоді уявіть, що ви зустріли цього самого чоловіка без мантії в гостьовому центрі Тамери. Уявіть, що це та людина, з якою ви вчора грали у волейбол, з ким мили посуд або ділилися сигаретою. Чи допомагає це вам зрозуміти, як сила соц установ базується на чиїхсь прогнозах?
 4. Ми можемо розірвати мережу Арімана (мережу зла), вилучивши з неї наші проекції. Але ми завжди будемо повертатися до Мережі Арімана, доки ми не наділимося силою через спільноту та через свідомі способи концентрації влади. Це є причиною розпаду багатьох громад; вони знову впали в сітку Арімана своїх власних неосвоєних структур.
 5. Цей шлях до реалізації шляхом руйнування проекцій страху є унікальним шляхом духовної революції. Тут ми бачимо створення революційної моделі ненасильницької перемоги.
 6. Цей шлях слід пройти спільно з іншими. Працюючи разом, ми створюємо поле сили, до якого можуть приєднатися й інші люди, не повторюючи всі різноманітні плутанини та помилки, які ми робили раніше. Тут створення духовного «поля» є запорукою успіху. Сила, яка стає ефективною, містить усе, що потрібно для «Революції заради глобального миру».
 7. Сьогодні окремого Месії більше не існує, але, зробивши певну розумну роботу, ми можемо створити спільноту, яка зможе взяти на себе Його завдання.
 8. Просвітлення, спокута та зцілення — це вже не приватна справа, а ініціатива громади.

Не моїми власними силами

 1. Коли ви входите в божественну реальність, ви стикаєтеся з іншим способом життя. Ви можете виявити це в усьому царстві Природи і вказати нам Ісусом і багатьма, хто пішов за Ним — серед них Пілігрим миру, Етті Гіллесум, Жак Луссейран, Масанобу Фукуока, Пітер Кедді та досвід, знайдений у вуличних ретритах Бернард Глассман і Сабіна Ліхтенфельс. Те, за що вам довелося боротися багато років, прийде до вас без будь-яких зусиль.
 2. Це новий крок у вашому розвитку та духовній силі. Ви більше не реагуєте гнівом або розчаруванням, коли ваші бажання не виконуються. Ви зрозуміли, що коли ви реагуєте гнівом і розчаруванням, ви реагуєте не на реальні факти, а на своє тлумачення фактів. Тепер ви усвідомлюєте вищу мудрість свого керівництва та навчилися набагато більше поширювати свою довіру широко, коли ви отримуєте новини, які вам не подобаються. Ви зрозуміли слова з Біблії: А ми знаємо, що тим, хто любить Бога, усе сприяє на добро. (Рим. 8:28) Ви зрозуміли, скільки у вас є сил, щоб змінити свою реальність, коли ви більше не реагуєте з розчаруванням, бо тоді ви отримуєте доступ до законів влади в «духовній фізиці» та в «Священній матриці».
 3. Вам більше не потрібно хизуватися або демонструвати свої здібності, тому що ви знаєте, що вони походять не від вас самих, а від Бога. Це звільняє вас від вашого старого марнославства і створює глибоке відчуття полегшення. Подумайте, що це означає: вам більше не потрібно бути марнославним.
 4. Вам більше не потрібно порівнювати себе ні з ким, і вам більше не потрібно боятися, що ви зазнаєте невдачі. Вам більше не потрібно доводити свою спроможність, адже тепер ви знаєте, що Воно у вас працює завжди — коли це доречно і потрібно заради життя і кохання.
 5. Ви бачите свою проблему імпотенції й починаєте посміхатися, бо людина може бути безсилою лише тоді, коли вірить, що має бути в змозі зробити щось, що — коли ви перестаєте вірити в те, що ви повинні бути в змозі це зробити — трапляється завжди саме по собі. Ви зрозуміли це речення?
 6. Тепер ви маєте глибоке розуміння твердження: Не моєю власною силою… бо не ви дієте, а скоріше Дух (Бог, Сила). У певному сенсі ви дуже активна людина, але все ж ви стали «неробочим». Ви навчилися “стримуватися” від дій і залишати їх під керівництвом Святого Духа. «Відпусти і нехай Бог». Тепер ви знаєте, що мав на увазі Луссейран, коли писав: Христос повинен мати всі мої права; Я віддав їх усі Йому. Глибока радість СИЛИ тепер у вас самих.
 7. Божий план полягає в тому, щоб звільнити вас від минулого і відкрити для вас шлях свободи. Ми також можемо сказати, що це шлях до нашої ентелехії “втілення дійсності” (але релігійні слова, здається, мають додаткову силу).
 8. Успіх у всьому цьому відбувається автоматично, тому що вам більше не потрібно вірити лише у власні здібності, оскільки ви знаєте, що вам дана Сила в кожну мить і в кожній ситуації. Ось чому Ісус міг сказати: «Бо не ви будете говорити, але Дух вашого Отця буде говорити через вас». (Матвія 10:20)
 9. Отримавши цей досвід, ви помітите, що священний світ є напрочуд простим світом. З Істиною, очевидною для вас, ви більше не озиратиметеся назад і не дозволятимете себе заплутати хаосом різних думок. Тепер ви можете «плавати»; вам більше не потрібно миритися зі страхами та дискусіями, в яких ви брали участь до того, як навчилися плавати. Це виявилося так складно — навчитися плавати! Але тепер, коли ви це навчилися, це настільки легко, що ви навряд чи можете уявити, що не могли цього зробити.

Бог є у Сказаному Слові та Думці

 1. Тепер ви відкриваєте основне значення того, що означає думати. Мислення є такою ж частиною живого світу, як і дихання. Ви більше не мислите ірраціонально, як це було досі, а скоріше чітко та впорядковано. Це Бог думає через вас.
 2. Дозвольте лише Богу думати всередині вас. Це хороша щоденна практика. Ви відкриваєте суть сказаного слова. Ви розумієте, як це створює або перешкоджає реаліям. Ви відчуваєте новий вибір і відповідальність, пов’язану з розмовою. Слово є каналом Бога між людьми. Ви перестанете бурмотіти.
 3. Ви є проявом Бога, тому вам більше не потрібно обманювати. Кому не треба обманювати, тому не треба бурмотіти. Ті, хто не бурмоче, створюють довіру.
 4. Ви впізнаєте нове значення в Євангелії від Івана: «Спочатку було Слово». І ви набагато глибше вдивляєтесь в зміст Ісусових слів: Не хлібом єдиним живе людина, але кожним словом, що виходить із уст Божих. Чи можете ви уявити собі можливість зцілювати своїми словами, коли вони промовляються Святим Духом?

Небезпеки більше немає

 1. Захисні механізми більше не функціонують; але й вони вам більше не потрібні, тому що вам нічого не загрожує. Небезпека була викликана лише захисними механізмами, якими ви реагували на світ, коли він виявився проекцією ваших власних страхів.
 2. Зрозумійте, що ваші захисні механізми вам більше не потрібні, і вони зникнуть. Зрозумійте, що вам більше нічого не загрожує, і страх зникне.
 3. Потім, у той момент, коли у вас більше не буде жодних захисних механізмів, ви визнаєте і приймете справжній захист, який існує для вас. Все, що ви раніше робили в ім’я безпеки, вас більше не цікавить. Оскільки ви знаєте це і практикуєте це щодня, ви відпускаєте свої страхи, і небесне світло знову може сяяти на ваш спокійний дух.
 4. Зрештою більше не існує жодної суттєвої різниці у вашому внутрішньому стані буття в різні часи та місця, тому що всі вони однакові для Бога, і тому що для вас більше немає жодної різниці, незалежно від того, де ви знаходитесь. Це глибока нова безпека, і більше це нікому не потрібно. Ви переживаєте те, що пережив Жак Люссейран у концентраційному таборі Бухенвальд, і про що він так просто сказав: існує тільки Бог. Подібні переживання описані Етті Хіллесум, яку вбили в концтаборі в 1943 році, і мандрівним Пілігримом миру. Це дуже актуальні живі свідчення стилю життя, який завжди і всюди пов’язаний з Богом. Такий спосіб життя є метою духовної роботи в Тамері.

Зцілення відбувається само собою

 1. Коли зникає страх, зникає розлука; бо в своєму страху ти створив напад і розділення.
 2. Де зникає розлука, народжується любов. Вона виникає сама по собі; вам не потрібно робити для цього нічого додаткового, адже всесвіт працює так. Любов стоїть у центрі плану Творіння. Тому в Євангелії від Івана Ісус говорить: Бог є Любов.
 3. Зцілення відбувається саме по собі, коли ви розв’язуєте роз’єднання его. Для цього вам не потрібно повертатися в своє минуле. Вам потрібно подолати панічні атаки не в минулому, а в теперішньому моменті. Все відбувається тут і зараз, або не відбувається зовсім.

Тут і зараз

 1. Ви зіткнетеся з певним опором у результаті свого рішення дотримуватися священного життя. Більшість людей все ще атакує святиню просто тому, що вони нападають на все, що колись любили. Але ви більше не будете відповідати як ворог, тому що ви дозволяєте Богу керувати вашими думками та діями. Бог є прощення. Цитую з книги «Курс чудес»: «Нехай тобі покаже прощення, що робити. Будь-яка відповідь его є закликом до війни, а війна позбавляє вас миру. Але в цій війні противника немає. Це переосмислення реальності, яке ви повинні зробити, щоб забезпечити мир, і єдине, яке вам потрібно зробити. Ті, кого ви сприймаєте як супротивників, є частиною вашого миру, від якого ви відмовляєтеся, атакуючи їх». Ви можете вирішити тут і зараз залишити світ ілюзій і увійти у світ реальності.
 2. Ви можете бути частиною Бога тут і зараз — чим ви є в будь-якому випадку, оскільки іншої реальності немає. Ви просто вирішуєте жити правдиво, а не жити в якомусь видінні.
 3. Тут і зараз. Царство Боже, яке ми називаємо «Священною Матрицею», є тут і зараз. Небо тут; для цього немає іншого місця. Небо зараз; для цього немає іншого часу.
 4. Від вас не чекають нічого такого, чого ви не можете зробити. Не забувайте: тема курсу — кохання.

Почуття слабкості, ганьби, сорому та провини

 1. Не дозволяйте себе збити з пантелику своїми слабкостями та помилками. Це не ви, але, здається, вони вам все одно потрібні для вашого внутрішнього процесу навчання. Вони зникнуть, коли вони вам більше не потрібні. Перевірте самі, від яких ви вже можете відмовитися.
 2. Сором перед іншими чи перед Богом є частим супутником нашого життя. Ми таємно збентежені, коли думаємо, що не можемо протистояти осуду. Це помилка, тому що осуду не існує в Божому світі. Ми самі також перестаємо судити, коли пройдемо певну точку на шляху усвідомлення. Найвище примирення — це примирення з самим собою.
 3. Якщо ви відчуваєте занепокоєння у своєму центрі, не думайте відразу, що ви помиляєтеся. Ви — лабораторія Бога, де нові сили вдаряють по старих стінах.
 4. Коли ви виявляєте себе образливим і дратівливим, не думайте, що ви насправді повинні бути мирними і спокійними. Ви знаходитесь на тонкому краю, де конкуруючі сили борються одна з одною.
 5. Коли ви відчуваєте хаос всередині себе, не змушуйте себе бути спокійним відразу. Натомість усвідомлюйте багатство свого внутрішнього оркестру.
 6. Якщо ви сором’язливі, не соромтеся. Ви стоїте в новому ландшафті, де щось велике має намір наблизитися до вас.
 7. Будьте незграбними, коли наважуєтеся зробити щось нове. Надто раннє намагання бути елегантним змушує вас боятись.
 8. Бог, який посилає шторми на землю і змушує хвилі розбиватися об скелі, не буде вражений, коли ви будете тремтіти в чоботях!
 9. Будьте щедрим до себе, коли почуваєтеся слабким і нещасним; ви в Божих руках. Божий світ не вимагає, щоб ви змушували себе бути сильними; воно тут, щоб забезпечити вам захист і безпеку, коли ви слабкі.
 10. Не бійтеся робити помилки. Страх зробити помилку само по собі є помилкою. Ваша природа Христа наближається до завершення з кожною помилкою, яку ви визнаєте та виправляєте.

Зцілення тіла

 1. Зцілення фізичного тіла — це розумовий, духовний і душевний процес. Тіло завжди реагує на інформацію, яка надходить до нього через духовні засоби, будь то пропозиції чи визнання, віра чи любов. Тіло зцілюється, коли отримує хорошу інформацію та хороші думки.
 2. У разі руйнівного порушення життя — включаючи всі клітини тіла — негайно реагує автономним процесом самозцілення відповідно до вродженого шаблону (його ентелехії). Повна програма, необхідна для самозцілення, завжди доступна та готова до використання.
 3. Зцілення завжди відбувається автоматично після видалення програми, що спричиняє хворобу. Тому робота в цілющому біотопі також полягає у видаленні старих хвороботворних програм у собі та інших.
 4. Те, що видатна румунська лікарка Ана Аслан намагалася зробити з прокаїном, також може бути досягнуто на рівні душі: видалення хвороботворних програм.
 5. Корисними засобами для цього є свідомі транси, мистецтво, форумний процес і реалізація прозорості любовних стосунків у спільноті.
 6. Бути зціленим — це бачення, у якому просвітлюється реальна можливість. Ви втілюєте це в реальність, викликаючи це бачення у вашій свідомості.
 7. Принаймні мінімальний рівень здоров’я необхідний, щоб ви могли повірити у видіння зцілення, оскільки це бачення виникає з енергії, яка є у вільному доступі. Зберігайте себе достатньо здоровим, щоб мати змогу уявити собі досягнення ще більшого здоров’я та більшої сили.
 8. Тримайтеся за свідомість зцілення. Живіть так, щоб ви не могли цього відпустити. Це питання енергії та основної вібрації, в якій ви живете.
 9. Подбайте про те, щоб енергія, в якій ви живете, залишалася свіжою, як прісна вода. Так Богові легше наблизитися до вас.
 10. Живіть так, щоб ви знали, наскільки корисною є прісна вода. Живіть так, щоб ви знали, яка їжа корисна для вас. Живіть так, щоб ви знали, наскільки смачний свіжий інжир. Живіть так, щоб ви знали, які рухи вам корисні. Живіть так, щоб ви знали, які вправи вам потрібні та який відпочинок вам підходить.
 11. Знайте, що зцілення та регенерація організму можливі в будь-якому віці та на будь-якому етапі життя. Система мислення сучасної цивілізації полягає в тому, що вік і фізична дегенерація тіла пов’язані між собою; але це не закон Творіння.
 12. Дозвольте собі проникнути в духовний світ щодня, це може бути якась стаття про еволюцію чи астрофізику, або уривок з Біблії чи Вед, або щось із старих езотеричних знань чи доісторії, або історії про передсмертний досвід. Можна взяти все, що попадеться під руку; це завжди дух, який зцілює.
 13. Вибирайте хорошу музику. У ній — давня духовна цілюща сила. Музика пробуджує нашу ідентичність. Погана музика викликає погану ідентичність; хороша музика викликає хорошу.
 14. Звуки, акорди та пісні забезпечують негайну цілющу силу для наших фізичних органів, таких як серце, печінка, нирки тощо. Як пише Dhyanі Ywahoo, «Звук — найкращий засіб лікарських шляхів Цалагі. Звук і світло можна направити безпосередньо в ту частину тіла, яка потребує зцілення. Звук для печінки, нота ля, може руйнувати камені, які перешкоджають відтоку жовчі».
 15. Створіть якомога більше витворів мистецтва та зустрічайтеся в красивому середовищі, щоб разом малювати.
 16. Створення творів мистецтва зцілює душу, формуючи спільноту. Ви відчуваєте це щоразу, коли робите це, тому робіть це частіше.
 17. Крім того, вірно сказати: “Не хвилюйтеся; … відпусти і нехай Бог». Коли у вас є поранена або хвора людина, з якою потрібно мати справу, не хвилюйntся, бо зцілюватимете не ви, а священний дух через вас. Створіть ситуацію, коли священний дух справді зможе виконати роботу. З’єднайте себе з універсальним полем існування.
 18. Подумайте про роботу зцілення, виконану Ісусом або Кліфом Сандерсоном; вони майже нічого не роблять і дозволяють Богу це робити, бо Воно робить саме по собі, коли ми не заважаємо цьому своїм втручанням.
 19. Усі знання про зцілення присутні в кожній клітині нашого тіла, і їх можна викликати будь-якої миті. Це ключ до процесу зцілення, який ми називаємо «Ентелехією зцілення». Саме тут ми знаходимо простий секрет, який виглядає як «чудесне одужання», яке насправді відбувається так само природно, як дихання, коли ми повертаємося до цієї базової реальності. Це також секрет того, що знову і знову відбувається в Лурді. Через певний особливий контакт із Дівою Марією, яка представлена там у формі статуї, спрацьовує необхідна цілюща інформація, і хвороба зникає за лічені секунди. Кожну хворобу і кожну травму можна вилікувати на місці, коли вона служить життю і любові.
 20. Ви — орган Бога. У цьому органі діє цілюща сила Цілого. Ви зрозуміли, що Ціле — це не голограма розпаду, а радше голограма зцілення, оскільки розпад був можливий лише в розділенні. З цього Цілого ви отримуєте силу, сильнішу за будь- яке інше захворювання.

Залишаючись в балансі

 1. Існує природний баланс між силами, які витікають назовні, і тими, що витікають всередину. Це принцип «рівноваги потоку» та «гомеостазу».
 2. Організм — відкрита система. Він розташований у потоковій рівновазі потужностей внутрішнього та зовнішнього потоку. З кожним рухом сила виділяється, і відразу ж приходить нова сила.
 3. Коли рухи тіла відбуваються з правильною швидкістю і в правильному ритмі, стільки ж енергії тече всередину, скільки було витягнуто назовні. Теоретично ми ніколи не втратимо свою силу, якщо будемо синхронізувати свою швидкість і вібрацію.
 4. Тому важливо знайти правильну швидкість; і це стосується фізичних, духовних і розумових процесів. Часто потужність втрачається через надто високу або повільну швидкість. Ми втрачаємо енергії, коли ми неспокійні, тому що недостатньо енергії може повернутися назад. Той, хто вивчає шлях влади, навчається правильної швидкості в усьому.
 5. Ми найбільше витрачаємо енергію в ситуаціях страху та люті. Коли ми зустрічаємо опір, ми часто реагуємо страхом або люттю. Роблячи речі таким чином, ми не можемо подолати ні те, ні інші перешкоди і не вирішуємо жодних проблем. Той, хто йде шляхом влади, раз і назавжди вирішив по-різному реагувати на перешкоди і практикувати це щодня.
 6. На цьому етапі ви можете зрозуміти, чи хтось справді вирішив піти шляхом учня — шляхом KіDo — і прийняти правила СИЛИ. У цей момент він або вона навчиться зберігати спокій, берегти свою силу (блакитну кульку) і реагувати лише тоді, коли емоційна напруга зникне.
 7. Ця практика буде успішною лише тоді, коли вона виконується безперервно, кожного дня. Емпіричне правило для цієї вправи: НІКОЛИ НІЧОГО не робіть через реакцію!
 8. У цьому не слід допускати жодних винятків. Це стає легше, коли учасники групи підтримують один одного. Будь-які неперетравлені емоції, які ще можуть залишитися після цього, можна свідомо відтворити в процесі самодемонстрації. За допомогою хороших процесів самодемонстрації ми можемо уникнути енергетичних блокувань і підтримувати рівновагу потоку. Ми перебуваємо в стані легкості. Труднощі долаються з легкістю.
 9. Той, хто йде цим шляхом чітко й суворо, більше не втрачає сили через перешкоди. Навпаки, він або вона використовує перешкоди, щоб зміцнити в собі силу. Перешкоди більше не наші вороги; вони стають нашими друзями і нашими вчителями.
 10. З кожною перешкодою, яку ми долаємо таким чином, зростає наш внутрішній потенціал. (Ми також називаємо це «дхармою» або «духовною силою»).
 11. Пам’ятайте: щоб допомогти нам знайти правильний шлях, Бог дав нам потрійний компас:
 12. Компас сили, Компас радості, Компас легкості.

Бог є любов

 1. Наслідувати святе життя — це рішення, яке приймається в трьох основних сферах: у наших стосунках з нашими ближніми, у наших стосунках із собою та у наших стосунках із Богом.
 2. У стосунках з іншими — це рішення бачити й любити в них образ Христа (а отже, і Діви Марії). У стосунках із самим собою це рішення провести внутрішнє очищення та прийняти себе як прояв і орган божественної любові. У відносинах з Богом це рішення бути напоготові щодо Його голосу в собі.
 3. Ці три частини міцно пов’язані одна з одною і йдуть разом рука об руку. Ви можете по черзі звернути увагу на ту чи іншу з них. Зробіть найбільший наголос на тому чи іншому, і всі три частини продовжуватимуть розвиватися одночасно, поки вони нарешті не об’єднаються, щоб створити стиль життя, в якому реалізується Священна Матриця.
 4. Цей спосіб життя почнеться автоматично, коли в практикуючому засвітиться світло. Практика покладається на рішення вашої власної волі брати участь у цьому безперервно, але світло горітиме відповідно до власного божественного процесу. Воно виникає з благодаті, яка обіцяна нам із вічної присутності Бога; і не має значення, хорошими чи поганими ми були до цього. Ми відчуваємо це внутрішньо як випадок щастя.
 5. Новий стиль життя розширюється за принципом «морфогенетичного поля», або, коротко кажучи, за «законом резонансу». Це стосується як спільноти, так і в усьому світі. Коли п’ять людей у спільноті збираються разом у такому дусі, починає формуватися поле влади, до якого незабаром приєднуватимуться все більше людей.
 6. Це відбувається через енергетичну дію резонансу. Священна Матриця, яка щодня створюється цими п’ятьма людьми, має пряме відношення до Священної Матриці, яка міститься як фундаментальна інформація та ентелехія в усіх інших, що сидять у духовній кімнаті очікування.
 7. Те ж саме вірно на глобальному рівні і є ядром політичної теорії, яка стверджує: спільнота починає бути ефективною на глобальному людському рівні, коли її власний новий стиль життя досяг достатньо високого рівня розвитку. Його «польова сила» тоді починає резонувати з вродженою природою людини par excellence. Ми називали цю природу «Адам Кадмон» або «Єва Кадмон». На їхньому обличчі можна розпізнати «природу Христа» людини.
 8. Любов виникає скрізь, де люди впізнають одне одного таким чином. Це може проявлятися як любов у шлюбі, як любов між друзями, як чуттєва любов і як любов до ближнього. Вона не має конкретного імені і не може бути прикріплена до якоїсь зовнішньої мітки. Це універсальна любов, яку ми носимо в собі як божественний дар, який завжди проявляється, коли люди знову впізнають одне одного.
 9. Ми обговорювали кохання все життя і майже ніколи не замислювалися над тим, що воно насправді означає. Це призвело до розпаду цілої культури. «Хоча любов є одним із найбільш часто вживаних слів, навряд чи хтось знає, що це таке насправді. Більшість людей вірять, що любов — це те, що потрібно отримати, замість того, щоб бачити, що це основний принцип творіння, який потрібно бачити та застосовувати на практиці». (Сабіна Ліхтенфельс)
 10. Перетворіть проблеми стосунків на любов! «Проблеми у стосунках зазвичай є стіною від Еросу і проти Істини. (Сабіна Ліхтенфельс) Трагедія більшості стосунків полягає в тому, що обидва партнери хотіли б щось уточнити або виконати лише «між собою», хоча насправді це неможливо зробити виключно на індивідуальному рівні.
 11. Коли ви це розумієте і можете побачити ширшу картину, яка охоплює ваше кохання, ви відчуваєте щось на зразок глибокого спокою всередині, і ваше тіло починає бути достатньо сильним, щоб задовольняти найбільші бажання.
 12. Кохання — точка опори Архімеда. Любов — це сила, яка сильніша будь-якої протидії, тому що це центральна сила Всесвіту. “Бог є любов.” Коли учасники спільноти досягають цієї точки, відбувається потужна зміна та всепроникність. Це воскресіння Ісуса в новому вбранні в новий час. Тепер любов більше не відливається лише в космічну чи релігійну форму як «Любов до Бога»; замість цього тепер це щира любов однієї людини до іншої.
 13. Царство Боже на Землі, яке бачив Ісус, настане серед людей. Бог, Який є втіленням любові, виявить Себе серед людей. «Небесний Єрусалим» виникне на Землі, на пагорбах і в долинах нашої планети. «Священна земля» буде створена з матеріалу самої Землі. Добра Новина, на яку так довго чекали мільйони, здійсниться працею і радістю людських рук і тіл!
 14. Це зміна релігійного мислення, яку ми повинні здійснити сьогодні, щоб виконати завдання творіння, яке було дано нам. У цьому завданні ми ніколи не були підданими Бога, а радше були «створеними на Його образ», Його проявом, Його партнерами. Мета нової релігії більше не в тому, щоб змусити людину підкоритися, а в тому, щоб встати з колін і визнати її чудову роль у творінні: реалізації любові на планеті Земля.
 15. Нехай Царство, і Сила, і Слава будуть тут на віки вічні — тут між людьми, між людьми і тваринами, і між людьми та всіма створіннями природи. Амінь.
 16. Ви знаєте цей напрямок, цю мету, це завдання у Творінні: щоб ми на землі знову знайшли цю любов і зробили її реальною — не молячись, щоб божественне опустилося на наш рівень, але щоб ми самі принесли божественний світ, який є завжди присутній у наших зустрічах один з одним.
 17. Ми дякуємо за це розуміння, за цю чудову відповідь на наші великі пошуки. Усе зло повстало з розчарувань у коханні. Усі страждання були спричинені оригінальною історією кохання, досвідом глибокої насолоди, який був обірваний і не міг бути продовжений. Мережа Сила Арімана також почалася з обітниці помсти, яка виникла через нестерпний біль розлуки. Відновлення первісної любові є метою всіх прагнень. Але цей гол було відхилено, оскільки розчарування було надто важко витримати. Відтоді жителі Землі прийняли звичку ненавидіти те, що вони любили найбільше. Ось у чому жахлива трагедія людства на планеті Земля.
 18. Ось чому перша і найбільша інструкція для побудови «Священної землі» звучить так: подбайте про те, щоб ця первісна любов, яка є метою всіх прагнень, могла бути реалізована на Землі для всіх людей, а не лише для двох. Подбайте про те, щоб образ Божий, архетип любові, який ви бачите у своєму коханому, зміг піднятися в усіх людях.
 19. Природа Христа, природа Пресвятої Богородиці в кожній людині є історією кохання людської істоти, якою вона мала бути, справжня вічна любов. Ми зустрічаємо його в статевій любові, в любові до ближніх і в любові до Бога. Тому ви тут, щоб заново відкрити його на Землі та прокласти для нього шлях, і для цього ви будуєте «Священну землю».
 20. Розкрийте свою божественну сутність, образ кохання. Відкрийте це в собі та один в одному. Відпустіть думки про ганьбу; позбудьтеся сорому один перед одним; зустрічайтеся в радості повторного відкриття. Знайдіть мене, богиню кохання, у кожній зустрічі.
 21. Знайдіть людей, з якими це вже можливо. Перестаньте злитися на своїх товаришів, друзів, колег по роботі. Вони божественні душі. Допоможіть один одному заново відкрити ваші душі — вашу велику, щасливу, кохану та люблячу Щечину.
 22. Це суть усіх речей. Це також ядро KіDo, шляху сили. Радість є основою життя, і саме так воно і повинно було бути, бо небо і земля виникли з першої шлюбної ночі.
 23. Ви шукаєте Моєї присутності, Мого зображення, Моєї любові? Шукайте його між собою, і там ви знайдете його повністю. Моє усвідомлення відбувається між вами, тими, хто бере участь у моєму житті. Як ви станете Моїми повитухами на Землі, так разом ми збудуємо Священну Землю.
 24. Це значення фрази: “Шукайте найперше Царства Божого та Його праведності, і все це буде служитися вам”. Коли ви знайдете любов між собою, все інше буде дано вам. Подумайте про цю фразу та про всіх коханців, яких ви можете мати, і об’єднайте їх обох. Принесіть любов на форум! Внесіть це в картину, в тіло, у свою мову. Дякую і амінь. Ya azіm.

Пильність

 1. Вам доведеться вивчити купу речей і правил, але це навчання відрізняється від того, до якого ви звикли. Ви вчитеся цього, як навчилися плавати, тому що знаєте, що плавання можливе, і тому були переконані, що зможете досягти успіху. Ви могли б легко досягти своєї мети, тому що ви знали це і могли прийняти це як факт. Ви повинні робити те саме з цілями на своєму духовному шляху. Для того, щоб розуміти цілі з більшою впевненістю, необхідно продовжувати курс навчання та деякі практичні правила. Для цього вам доступні курси в Tamera та вправи в політичному ашрамі.
 2. Серед найважливіших речей, які вам потрібно вивчати щодня, є певна форма пильності і неспання. Ви помітите, що це включає в ході вашого навчання. Вам буде легше й легше помічати помилки, які ви робите, і замість цього робити інший вибір. Ви навчитеся прокладати свій шлях у світі — одягатися, їсти, влаштовувати своє особисте життя — так, щоб для вас був можливий дуже високий рівень неспання. У якийсь момент ви настільки прокинетеся, що вам більше не знадобиться це навчання.
 3. Немає меж для вашого навчання, тому що ваш дух не має меж.
 4. Духовне навчання супроводжується радістю. Коли це робиться в ім’я Бога свідомості, результатом усіх духовних вправ є радість, Ананда. Туманність з’являється, коли волю Бога замінює его-сила, і, як наслідок, відбувається роз’єднання. Так має бути, коли результат не тільки радість.
 5. Якщо ви продовжите це правильно, цей курс ніколи не закінчиться. Його предмет — навчитися любити та зцілюватись через усвідомлення любові.

Шлях влади

Сила робити все, що необхідно, присутня у Всесвіті.

Сила, Любов, Музика і Логос є чотирма фундаментальними принципами життя і Творіння. Шлях Любові — це шлях примирення й остаточної впевненості, серце Всесвіту. Шлях Логосу — це шлях думки і слова, сама структура світобудови. Шлях Музики — це шлях запрошення, присутності всесвіту. Шлях Сили — це шлях прояву, що створює всесвіт.

«З мовчання народжується сила».

У Всесвіті є всеосяжна сила; це сила Бога. Усіма своїми діями, словами та думками ви можете полегшити — або ускладнити — надходження цієї сили. Щастя, здатність любити та здоров’я — все залежить від того, якою мірою ви берете участь у СИЛІ своєю щоденною поведінкою.

Заключні слова

Сила, яку ви маєте у своєму розпорядженні, не більше є «вашою» силою, ніж атоми, що утворюють ваше тіло, є «вашими» атомами. Навіть сила відокремленого его походить із божественного джерела і має повернутися до нього, як лосось до місця свого народження. Шлях сили — шлях до джерела.

Можлива плутанина. Бог дав людям свободу робити помилки, але він також дав їм свободу визнавати свої помилки та виправляти їх.

Дякую, Амінь, і ya azіm! Будьте щасливі та успішні

Переклад посібника THE DECISION Дітера Дума

ПерекладМаксим ЗАЛЕВСЬКИЙ

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я