додому Поточні новини Рада Європи рекомендує Україні почати реалізацію реформи місцевого самоврядування не пізніше 2014...

Рада Європи рекомендує Україні почати реалізацію реформи місцевого самоврядування не пізніше 2014 року

422

5Киев. 12 листопада 2013 (ПолітКом). Рада Європи рекомендує Україні почати реалізацію реформи місцевого самоврядування вже наступного року.

Про це заявив віце-президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Марк Кулз (Бельгія) на засіданні круглого столу «Реформування місцевого самоврядування в Україні» за участю представників Ради Європи, Європейського Союзу, дипломатичного корпусу 11 листопада в Києві. «Прийшов час її реалізувати. Тому я сподіваюся, що Президент України підпише її наприкінці цього – початку 2014 року», – сказав Кулз, презентуючи звіт Ради Європи про місцеву і регіональну демократію в Україні.

Він зазначив, що Конгрес місцевих і регіональних влад РЄ рекомендує вжити всіх заходів для вдосконалення українського законодавства і своєчасного здійснення реформи, щоб «розширити повноваження і фінансову автономію органів самоврядування, посилити їх можливості, як того вимагає Європейська хартія місцевого самоврядування». «Якщо реформа буде введена в дію в 2014 році, вона буде неминучою», – впевнений Кулз.

Водночас, голова представництва Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі висловив надію, що українська влада забезпечить ухвалення концепції реформування місцевого самоврядування і подальшої зміни Конституції. «Цей процес буде непростим для України. Але Рада Європи готова забезпечити необхідну допомогу», – наголосив він.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я