додому Поточні новини Президентський рейтинг В.Кличка зріс і зрівнявся з рейтингом В.Януковича – опитування

Президентський рейтинг В.Кличка зріс і зрівнявся з рейтингом В.Януковича – опитування

70

3Якби вибори Президента України відбулися наступної неділі, то 16% українців віддали б свої голоси за Віктора Януковича та ще 16% – за Віталія Кличка. Про це свідчать результати дослідження, яке здійснила GfK Ukraine у квітні 2013 року в межах Регулярного дослідження електоральних настроїв населення.

Порівняно з показниками березня, рейтинг Кличка зріс, тоді як рейтинг Януковича залишився без змін.

Зокрема, згідно з дослідженням, рейтинг Кличка покращився у Києві (до 17% у квітні з 9% у березні), західному регіоні (29% проти 18%), центральному (21% проти 13%) та північному (18% у квітні проти 8% у березні). Одночасно у цих регіонах, за винятком північного, погіршилися показники Арсенія Яценюка.

Якщо б в другий тур президентських виборів вийшли Кличко та Янукович, то 38% українців проголосували б за Кличка, 19% – за Януковича. 24% респондентів не пішли б на вибори, ще 19% не змогли дати відповіді на це питання.

Дослідження проводилося в межах Регулярного дослідження електоральних настроїв населення на основі Омнібусу GfK Ukraine протягом 3-23 квітня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв`ю. Максимальна похибка – 3,1%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я