додому Топ Новини Пожежа на нафтобазі під Васильковом досі палає з учорашнього дня

Пожежа на нафтобазі під Васильковом досі палає з учорашнього дня

451

Васильків. 09 червня 2015 року (ПолітКом, Анастасія ЗАКОМОРНА). Прямо зараз палає нафтобаза під Васильковом

У с.м.т. Глеваха Васильківського району Київської області досі палає територія нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали». Розповсюдження пожежі в ліс призупинено, однак вогнище досі сильне. На місці працюють більше 300 співробітників ДСНС, приблизно 30 карет швидкої допомоги вартують біля епіцентру події. Одна людина загибла, кількість інших жертв та причина пожежі уточнюються.

Станом на 12:30 розпочалося тимчасове відселення громадян з 2-км зони від межі пожежі. Голова ДСНС Микола Чечоткін повідомляє: “У разі необхідності буде здійснюватися відселення людей з 10-км зони. Наразі розпочалася локалізація пожежі. Для нарощування сил та засобів залучено рятувальників з Житомирської, Черкаської, Чернігівської областей, які наразі здійснюють моніторинг ситуації. Основні зусилля спрямовані на недопущення поширення вогню в бік військової частини, що розташована в 50 метрах від межі пожежі”.

Він також зазначив, що ситуація повністю контрольована і явної загрози для життя людей немає. Проте існує ймовірність повторення вибухів.

Журналісти-стрімери Spilno.TV стежать з місця події. Дивитися наживо – https://bambuser.com/v/5577238

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я