додому ПОЛІТИКА Порошенко створив Конституційну комісію

Порошенко створив Конституційну комісію

121

Київ. 03 березня 2015 року (ПолитКом). Президент Петро Порошенко підписав указ про створення Конституційної комісії, яка розроблятиме зміни до Основного закону. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

В указі зазначається, що депутатські фракції, групи у Верховній Раді, Кабінет Міністрів, Верховний та вищі спеціалізовані суди, Рада суддів, асоціація органів місцевого самоврядування, Національна академія наук України, Нацакадемія правових наук, вищі юридичні навчальні заклади та наукові установи, правничі громадські об’єднання, відповідні міжнародні організації мають до 12 березня 2015 року подати пропозиції щодо кандидатур, які представлятимуть їх у Конституційній комісії.

«Я зроблю все, щоб до Конституційної комісії були залучені найкращі фахівці, найавторитетніші політики. Для того, щоб об’єднати державу, об’єднати Верховну раду, нам потрібно щонайменше 300 голосів більшості», – зауважив Петро Порошенко. Він також додав, що це потрібно для децентралізації влади й концентрації її територіальним громадам на місцях. Однак, при цьому необхідно зберегти територіальну цілісність і соборність України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я